SIMCom Wireless Solutions roste a stává se světovou jedničkou v prodeji modulů IoT

Již čtrnáct let po sobě si společnost SIMCom Wireless Solutions udržuje pozici světové jedničky v modulech IoT. „Zpráva o tržním podílu celulárních modulů M2M“, kterou nedávno vydala společnost ABI, což je přední zdroj informací, analýz a profesionálních pohledů v oblasti IoT, vedení společnosti SIMCom v daném oboru potvrdila.

Podle společnosti ABI Research se společnost SIMCom přesunula na první místo díky dodávkám modulů v roce 2015. Budoucí jedničky v oblasti dodávek budou ty subjekty, které budou konkurovat cenou. To je proto, že modulové technologie, které budou dominovat růstu v následujících pěti letech, jsou z posledních standardů 3GPP pro LTE: Cat 1, Cat M1 a Cat M2. Tato zjištění pocházejí ze Zprávy o tržním podílu celulárních modulů M2M společnosti ABI Research. Tato zpráva je součástí sektoru IoT, IoE a M2M společnosti a zahrnuje výzkumné zprávy, tržní data, pohledy a hodnocení konkurence.

„Společnost SIMCom se zapojila do některých velmi vysoce profilových partnerství za účelem rozvoje některých našich nových produktů a funkcí,“ uvedla Wendy Wang, generální ředitelka bezdrátových řešení společnosti SIMCom. „Stále více zákazníků si začíná uvědomovat kvalitu produktů společnosti SIMCom,“ pokračovala. „Modul nemá sloužit pouze na nejvyšší úrovni a prosadit některé nové funkce na trhu, ale má se snadno používat — což je hlavní požadavek především pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje.“

O společnosti SIMCom:

Společnost SIMCom Wireless Solutions byla založena v roce 2002 a maximálně usiluje o to, aby poskytovala různorodé bezdrátové moduly a aplikace IoT zákazníkům na celém světě. Díky neustálému zaměření na inovace a výzkum společnost SIMCom vyrostla ve světově uznávanou značku a konkurenta ve svém oboru.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient