Soutěž Česká Miss nekončí! Česká Miss 2017 bude v úplně nové podobě

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková společně s dalšími investory se rozhodli zachránit soutěž Česká Miss

Soutěž Česká Miss bude pokračovat a již ročník 2017 se představí v úplně nové podobě. Nově soutěž povedou partneři Martin Ditmar a Eva Čerešňáková, kteří se společně s dalšími investory rozhodli soutěž Česká Miss zachránit. V posledních letech totiž nejznámější česká soutěž krásy ztrácela prestiž, kterou si zaslouží a s jakou je spojena v mnoha jiných státech. Ing.Marcela Krplová a Bc.Lucie Volná byly odvolány ze statutárních orgánů společnosti a funkcí ředitelek, stejně jako Michal Škvára. 1475499746_m_ditmare_ceresnakova1

Cílem nového vedení soutěže je pozdvihnout národní soutěž krásy s mnohaletou tradicí na vyšší úroveň a dodat jí šmrnc a glanc, které soutěž v posledních letech postrádala. Nová podoba soutěže Česká Miss bude více zaměřena na online obsah i komunikaci, představí odlišnou dramaturgii, nové nápady a bude podstatně více pracovat s finalistkami. A to tak, aby se dívkám otevřely dveře ke světu, kde si mohou splnit své sny a z vítězek se staly skutečné osobnosti.

„Intenzivně pracujeme na novém konceptu a brzy bude detailněji představen na tiskové konferenci. Česká Miss 2017 bude úplně jiná, atraktivnější, zábavnější a s mezinárodním přesahem. Součástí soutěže bude i výraznější charitativní zaměření,“uvádí Eva Čerešňáková, výkonná ředitelka soutěže, která si světem soutěže krásy prošla na vlastní kůži a o své cestě za snem vydala úspěšnou knihu MISS, sny vs.realita. Martin Ditmar doplňuje: „Jsme odhodláni nový ročník uspořádat a soutěž na lepší úroveň opět pozdvihnout.“

Přihlášky do nového ročníku soutěže budou již tento týden spuštěny, castingy proběhnou na přelomu listopadu a prosince v obchodních centrech po celé České republice. Termín finále je plánován na duben. Do projektu bude zapojeno mnoho odborníků z produkční i televizní oblasti, stejně jako řada významných osobností společenského a kulturního života. Další informace k nové podobě projektu budou oficiálně představeny na tiskové konferenci.

Nový směr projektu Česká Miss budou udávat Martin Ditmar, předseda představenstva MISS EVENTS a.s., a jeho partnerka Eva Čerešňáková, člen představenstva MISS EVENTS a.s. a výkonná ředitelka společnosti. Martin Ditmar má více jak patnáctileté zkušenosti z nadnárodních pozic a řízení mezinárodních retailových firem v regionu střední a východní Evropy. V posledních letech se věnoval poradenství v oblasti mezinárodního obchodu a vlastním projektům Villa Memories a vývoji aplikace DetoxMe App zaměřené na zdravý životní styl. Eva Čerešňáková je Česká vicemiss 2007, která si světem soutěže krásy prošla na vlastní kůži a vydala knihu MISS, sny vs.realita. Současně v rámci vlastního charitativního projektu 4U2 postavila a letos i s Martinem otevřela základní školu v Bangladéši. Při řízení soutěže bude využívat vlastní zkušenosti ze světa modelingu, moderování i manažerských pozic v mezinárodních firmách.

Součástí soutěže Česká Miss bude i filantropické zaměření a Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou plánují v podpoře vzdělávání dětí ze zemí třetího světa pokračovat, stavět další školy i podporovat jiné charitativní projekty.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient