Společnost Huawei spustila první partnerský program obchodních řešení

Na setkání na nejvyšší úrovni s názvem Huawei Enterprise Partner Summit, které se konalo jako součást akce HUAWEI CONNECT 2016, společnost Huawei oficiálně spustila svůj první partnerský program obchodních řešení (Enterprise Solution Partner Program). S využitím prvotřídní ITC infrastruktury společnosti Huawei nový program nabídne silnou podporu firmám, které společně vyvíjejí řešení s Huawei za účelem poskytování služeb zákazníkům na celém světě.1473145517_1[1]

Skupina Huawei Enterprise Business Group (BG) poskytne svým partnerům v programu otevřené API, globální expertní podporu a laboratorní zdroje. Program bude také podporovat zavádění nových řešení s vysokou hodnotou na trh a pomůže dosáhnout obchodního úspěchu partnerům, se kterými spolupracuje. Tento program je nejnovějším příkladem budování ICT infrastruktury podporované obchodní činností (BDII).

Setkání na nejvyšší úrovni Huawei Enterprise Partner Summit navštívilo 600 zástupců globálních partnerů společnosti Huawei, včetně společností Honeywell, Infosys, ESRI, Econocom a Yusys Technologies. Na tomto setkání se společnost Huawei a její partneři zapojili do hlubokých diskusí ohledně toho, jak uchopit tržní příležitosti a vybudovat nový obchodní ekosystém jako reakci na změny, které přinesla nová éra ICT. Účastníci se také podělili o své zkušenosti a úspěchy v oblasti technologických trendů, jako jsou cloudové technologie a internet věcí (Internet of Things – IoT).

Ma Yue, vice president společnosti Huawei Enterprise BG, uvedl, že „společnost Huawei a naši partneři vytvářejí inovační řešení pro zákazníky v daném průmyslu společně a ta jsou velmi vítaná zákazníky na celém světě. Rosteme velmi rychle na trzích, jako je veřejná bezpečnost, finance, elektrická energie, doprava, vzdělávání a média. Když se podíváme do budoucnosti, klíčovými faktory v obchodní konkurenci budou všudypřítomný broadband, agilní inovace a vynikající uživatelská zkušenost. Tyto prvky jsou také informací o hodnotě společnosti Huawei. Tím, že spolupracujeme s našimi zákazníky, partnery, vývojáři a průmyslovými skupinami, budujeme vibrující, vzájemně se podporující obchodní ekosystém, který pomůže společnostem na celém světě dosáhnout synergie cloud-přenos-zařízení a digitální transformace.“

Podpora inovací — ekosystém od chytrého města po finanční cloud

John Rajchert, prezident společnosti Honeywell Building Solutions, vyjádřil svou důvěru ve spolupráci se společností Huawei s ohledem na jejich společné nasazení, doplňující se technologie a celosvětové strategie. Podělil se o tři vize pro jejich budoucí partnerství: významné společné inovace založené na technologiích IoT, společný marketing a společný prodej, který je zacílen na potřeby zákazníků. Zhang Dake, vice prezident pro výzkum a vývoj řešení Honeywell Intelligent Building and Home v oblasti pevninské Číny a asijsko-pacifického regionu, představil určitá inovační řešení spuštěná oběma stranami: bezdrátové řešení monitorování vzduchu na bázi technologie eLTE-IoT a inteligentní řešení výstavby a města založené na nejnovějších technologiích konektivity.

Brett Dixon ze společnosti Esri diskutoval o roli a úspěších společnosti Esri v průmyslu geodat a vysvětlil, jak strategie otevřené spolupráce společnosti Esri se společností Huawei a jejich doplňující se síly vedly ke společnému úspěchu na trhu. Tyto dvě společnosti společně pracovaly na designu, inovacích a marketingu řešení geoprostoru chytrého města, které poskytují rámec pro sdílení dat mezi průmyslovými odvětvími. Vytvořily kapacitu pro výměnu informací napříč oblastmi a odděleními.

Jiným velkým partnerem společnosti Huawei v bankovním sektoru je společnost Infosys. Syed Farrukh Jalal, vedoucí globálních aliancí, uvedl, že společné řešení se společností Huawei mělo za výsledek čtyři velké výhody pro zákazníky z bankovnictví: úžeji zaměřené služby, nízké TCO, nízké náklady na IT a vysokou škálovatelnost. S dobře diferencovanými nabídkami v oblasti obchodních finančních služeb společnosti pracovaly společně na tom, aby pomohly svým zákazníkům růst.

Econocom, pětihvězdičkový ověřený servisní partner společnosti Huawei v Evropě, se podělil o několik případů v oblasti služeb s přidanou hodnotou. Plottier Richard, vice prezident divize globální aliance a partnerství v rámci společnosti Econocom, uvedl, že společnost Econocom rozšíří svou spolupráci se společností Huawei díky tomu, že se jedná o evropskou společnost širokého rozsahu, s více než 9 000 zaměstnanci a zaměřením na digitální transformace.

V roce 2016 společnost Huawei Enterprise BG spolupracuje s více než 300 distributory 1. pilíře a následnými prodejci s přidanou hodnotou a dále pak s více než 10 000 distributory 2. pilíře. Má více než 400 partnerů řešení a nabízí svá řešení ve více než 140 zemích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient