Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

Název akce: Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou zavítal do Sokolova

Organizátor: Martin Bešta – Agentura Bestalent www.bestalent.cz

Cíl: Zahrát si golf a svou účastí na turnajích přispět na pomoc pacientům s maligním lymfomem – zhoubným lymfatickým nádorem

Patronka: Klára Spilková1473161672_1HracitoursKlarouSpilkovou,fotoOldrichDrnec[1]

Načasování jednotlivé turnaje v roce 2016: 21. 4. Golf Resort Black Bridge, 26. 5. Golf Club Sokolov, 28. 7. Golf Resort Karlštejn, 31. 8. Golf Mladá Boleslav, 22. 9. Golf Club Mstětice

Z Olympijských her na charitativní Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

Z Olympijských her v brazilském Riu se přesunula Klára Spilková zpět do Evropy a rovnou na charitativní golfový turnaj Lymfom Help Golf Tour, který sama zaštiťuje. Turnaj se konal poslední den prázdnin 31. 8. na hřišti Golf Mladá Boleslav. Účastníci tour tak měli příležitost se Kláry osobně zeptat na její dojmy z Olympijských her a udělat si s českou reprezentantkou i památeční fotku.

A jak se jí hrálo po brazilském hřišti v Mladé Boleslavi?

„Je to úplně něco jiného,“ smála se Klára takovému porovnání, „i když vlastně horko tu dnes bylo podobné jako v Riu, jen se tady neopalovali na sluníčku aligátoři a opice se neprocházely kolem. Rio byl opravdu velký zážitek, Mladá Boleslav je ale na druhou stranu srdcovou záležitostí. Odehrála jsem tady spousty turnajů a vždycky se sem ráda vracím, o to víc, když je to ve spojitosti s Lymfom Help Golf Tour.“

Klára je do projektu se spolkem Lymfom Help zapojena už 6. rokem a dokonce se i sama zapsala na seznam dárců kostní dřeně. Je vidět, že se snaží pomáhat potřebným, a není v tom sama. Velké poděkování patří i partnerům tour a všem účastníkům, díky kterým se Lymfom Help Golf Tour může uskutečňovat a díky kterým se pak financují edukativní kurzy, víkendové pobyty a publikace určené lidem trpícím zhoubnými lymfatickými nádory.

Kromě nich podporuje tuto charitativní akci i matka příroda! Mnoho hráčů dnes poukázalo právě na fakt, že v posledních 2 letech a 9 turnajích se pokaždé vydařilo počasí na výbornou! Organizátoři z Bestalent to prostě umí domluvit!

Příští a zároveň závěrečný turnaj tohoto roku se bude konat dne 22. 9. v Golf Clubu Mstětice a zváni jsou všichni, kdo milují golf a rádi pomáhají ostatním.www.lymfomhelpgolftour.cz.

Výsledky tour naleznete zde: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=489836323

Více o Lymfom Help

Spolek LYMFOM HELP byl založen z vlastní iniciativy pacientů, kteří se rozhodli pomoci i dalším lidem trpícím stejnou nemocí. LYMFOM HELP poskytuje bezplatně lidem s maligním lymfomem především komplexní informační servis, vydává vlastní informační příručky a pořádá edukační akce v rámci celé ČR a to v úzké spolupráci s lékaři z Kooperativní lymfomové skupiny. Spolek rovněž nemocným po léčbě pomáhá s návratem do běžného života, například i organizací akcí se zaměřením na pohybové aktivity. „Nemoc je těžká nejen pro pacienty, ale i pro jejich rodiny a známé. Díky našim aktivitám usilujeme o ulehčení celého procesu léčby a návrat do normálního života,“ uvádí Lída Šimáčková z LYMFOM HELP.

V České republice je v současnosti evidováno více než 10 000 nemocných. Svojí podpůrnou činností navazuje sdružení na práci lékařů a dalších zdravotních pracovníků.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient