Společnost Johnson Controls oznamuje, že nová automobilová společnost bude mít název Adient

Nový název je prvním krokem na cestě k uvedení nové značky

Společnost Johnson Controls, Inc., (NYSE:JCI) dnes oznámila název nové společnosti v oboru automobilových sedadel a interiérů po delimitaci společnosti na novou veřejně obchodovatelnou společnost v říjnu 2016.

„Adient je pozitivní silný název podtrhující náš jedinečný moment odlišení, konkrétně naši schopnost správným způsobem spojit ty správné části v precizně správném čase a poskytnout tak našim zákazníkům tu nejvyšší hodnotu,“ uvedl Bruce McDonald, nynější vice chairman společnosti Johnson Controls a budoucí chairman a chief executive officer Adient. „Adient je latinské slovo, které se překládá jako přijetí a rozvoj situace nebo stimulu, představující naše neustálé úsilí o angažovanost, soutěž a stálé zlepšování.“

Název Adient oznámil dnes McDonald v rámci své prezentace pro investory na Deutsche Bank Global Auto Industry Conference v Detroitu v Michiganu. Archivovaný záznam prezentace je přístupný na www.johnsoncontrols.com

„Oznámení našeho nového názvu je prvním krokem na cestě k naší nové značce a vymezení naší budoucnosti jako úspěšné, nezávislé společnosti,“ uvedl McDonald.„Naším posláním je vymezit standard jako dodavatel automobilových sedadel světové třídy a být jedničkou v oblasti ceny, kvality, uvádění na trh a spokojenosti zákazníka. Vyladíme naše schopnosti k dosažení růstu v automobilovém průmyslu i na jeho pozadí.“

Ve své prezentaci pan McDonald uvedl, že očekává, že bude Adient zavádět nové strategie, které nás dostanou na vyšší úrovně růstu a ziskovosti i silného cash flow. Uvedl, že Adient bude zvyšovat své investice do inovací pro dosažení podílu a zvýšení hodnoty pro zákazníky a akcionáře.

Společnost Adient předpokládá, že zveřejní podrobné finanční informace koncem března nebo na začátku dubna při vyplnění formuláře 10 k deklarování informací pro komisi cenných papírů v USA (Information Statement with the U.S. Securities and Exchange Commission). Po vyplnění bude formulář zpřístupněn na investorské stránce www.johnsoncontrols.com a po 1. říjnu 2016 na stránce www.adient.com.

Kmenové akcie společnosti Adient budou obchodovány na newyorské burze cenných papírů pod symbolem ADNT. Předpokládá se, že prvním dnem obchodování bude pondělí 3. října 2016.

Pro podrobnější informace se obraťte na:

Johnson Controls GmbH

Automotive Seating

Industriestraße 20-30

51399 Burscheid

Německo

Ulrich Andree

Tel.: +49 2174 65-4343

E-mail: ulrich.andree@jci.com

Internet: www.johnsoncontrols.cz

Sledujte nás na Twitteru:

@JCseating

Prohlášení o budoucích vyhlídkách

Společnost Johnson Controls, Inc. učinila v tomto dokumentu prohlášení, která se týkají budoucích vyhlídek, a proto u nich existují určitá rizika a nejistoty. Všechna prohlášení v tomto dokumentu jiná než prohlášení o historických údajích jsou prohlášení, která jsou nebo by mohla být považována za „prohlášení o budoucích vyhlídkách“ ve smyslu zákona Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Společnost Johnson Controls upozorňuje, že tato prohlášení podléhají mnoha důležitým rizikům, nejistotám, předpokladům a jiným faktorům, z nichž některé jsou mimo kontrolu společnosti. To může vést k tomu, že skutečné výsledky společnosti Johnson Controls se mohou zásadně lišit od údajů výslovně vyjádřených nebo předpokládaných v těchto prohlášeních o budoucích vyhlídkách. Rizikové faktory zahrnují ty, o kterých je řeč v bodu 1A, části 1 poslední výroční zprávy společnosti Johnson Controls na formuláři 10-K za rok končící 30. září 2015 a v následných čtvrtletních zprávách společnosti Johnson Controls na formuláři 10-Q. Akcionáři, potenciální investoři a jiní by měli zvážit tyto faktory při vyhodnocení prohlášení o budoucích vyhlídkách a neměli by na tato prohlášení příliš spoléhat.

O společnosti Johnson Controls

Společnost Johnson Controls je celosvětovým lídrem působícím v mnoha technologických a průmyslových odvětvích, který poskytuje své služby zákazníkům ve více než 150 zemích. Našich 130 000 zaměstnanců vytváří vysoce kvalitní produkty, služby a řešení za účelem optimalizace energetické a provozní účinnosti budov, olověné akumulátory pro automobily a technologicky náročnější baterie pro hybridní a elektrická vozidla a v neposlední řadě interiéry pro automobily. Náš závazek týkající se udržitelnosti pochází z doby vzniku naší společnosti v roce 1885, kdy byl vynalezen první elektrický pokojový termostat. Díky našim strategiím růstu a zvyšujícímu se podílu na trhu se cítíme zavázáni k tomu, abychom vytvářeli hodnotu pro naše akcionáře a přinášeli úspěch našim zákazníkům.

O Johnson Controls Automotive Experience

Společnost Johnson Controls Automotive Experience je společností s vedoucí úlohou na trhu s automobilovými sedadly, součástmi a systémy. Její produkty, technologie a pokročilé výrobní postupy umožňují předním výrobcům automobilů odlišit jejich vozidla od konkurence. S více než 200 výrobními zařízeními po celém světě je společnost Johnson Controls tam, kde ji zákazníci potřebují. Zákazníci si mohou vychutnat pohodlí a styl produktů firmy, počínaje jednoduchými komponentami a konče kompletními sedadlovými systémy. Díky své celosvětové kapacitě dodává více než 50 milionů vozidel ročně. Společnost Johnson Controls plánuje vyčlenění své obchodní jednotky Automotive Experience s předpokládanou realizací 1. října 2016. Poté bude společnost Automotive Experience fungovat jako nezávislá společnost Adient, kótovaná na burze. Bruce McDonald bude působit jako chairman a CEO nového podniku, Beda Bolzenius jako prezident a COO.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient