Staňte se profesionálním manažerem díky kurzu od MotivP

rofesinální manažer, Otevřené kurzy, Firemní vzdělávání

Pokud chce být člověk opravdu dobrý v tom, co dělá, musí se neustále vzdělávat. Škola vám může dát základ, ale daleko více v životě záleží na tom, co se naučíte mimo ni. Naštěstí žijeme v moderní době, kdy je vzdělání dostupné opravdu každému. Nezáleží na tom, odkud jste, vzdělávat se totiž můžete i online. Čím dál více kurzů kombinuje prezenční studium s online vzděláváním. S jedním takovým přichází i vzdělávací společnost MotivP.

Znáte MotivP? Zaměřuje se na oblast HR a managementu. Jedná se o vzdělávací společnost, která je známá po celém Česku i Slovensku. Proslavila se zejména svými velkolepými konferencemi a Business Brunchi pořádanými po celém území naší země i v Bratislavě. V poslední době ale hodně pracuje také na online předávání znalostí. Na jejich webu dohledáte spoustu natočených videí z různých zajímavých konferencí i přednášek a objevíte tam také otevřené kurzy nejen pro manažery.

Kurzy jsou vhodné pro jednotlivce i jako firemní vzdělávání

Kurzy MotivP kombinují online vzdělávání s prezenčními přednáškami. Jsou vhodné pro každého, kdo se chce zlepšit ve svém oboru, a získat tak více příležitostí na trhu práce. Na druhou stranu jde i o velmi efektní firemní vzdělávání. Na školení nebo kurzy se mnohdy přihlašují hromadně celé skupiny lidí ze stejné společnosti. Je tedy úplně jedno, na které straně stojíte vy. Z kurzů MotivP si něco odnesete v každém případě.

Buďte nejlepší manažer

Jeden z povedených kurzů nese název Profesionální manažer. Jak jméno napovídá, připraví vás na kariéru manažera, který dokáže vést a řídit zaměstnance, motivovat je, poskytovat jim zpětnou vazbu, chválit je i kritizovat, hodnotit je, vést hodnotící pohovory. Stanete se manažerem, který vypráví, vysvětluje, ukazuje, a především inspiruje. Úplně bez práce to nebude, kurz trvá jeden rok, má 8 dní prezenčního výcviku, videa a virtuální kurzy, skládá se celkem z 8 otevřených kurzů a na konci vás čeká závěrečná zkouška. Rozhodně nečekejte, že byste ho mohli absolvovat úplně bez námahy. Budete se muset snažit. Snaha se ale vyplatí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient