Centrum dodávek a užitkových vozů

dodávky, užitkové vozy, Ford Transit Custom

Rozjezd vlastního podnikání v oblasti automobilové dopravy znamená také pořídit si kvalitní a dostatečný vozový park. Záleží na vás, pro jaký obor se rozhodnete, jestli budete dopravovat spíše zboží, kde si vystačíte s dodávkami, furgony, vany, pickupy či užitkovými vozy. Nebo se zaměříte na přepravu lidí minibusy. Vždy musíte mít hlavně spolehlivé automobily, které vás nenechají nikdy na holičkách.

Použité vozy od prověřeného prodejce

V případě, že řešíte i finanční stránku věci a peněz nemáte na zbytečné rozhazování, možná stojí za úvahu vozy již použité, nakoupené od prověřeného prodejce. Jedním z nich je také společnost VANS CENTRE, která má v oblasti prodeje užitkových vozů bohaté zkušenosti. Ty nasbírala za 12 let fungování na trhu s ojetými vozy. Prodala již na 15000 vozů a bez jednoho zanedbatelného procenta má 100% spokojených zákazníků. Firma spolupracuje s největšími autobazary v Evropě a řídí se dle Evropských standardů se zaměřením na řízení prodejního a poprodejního procesu.

Kvalita ojetého vozu je na prvním místě

Většina nabízených vozů pochází od stálých dodavatelů firmy, z ukončených operativních leasingů, předčasně ukončených leasingových smluv a mezinárodních aukcí. U již použitého vozu máte možnost se seznámit s jeho stavem, počtem najetých kilometrů. K dispozici je na internetových stránkách společnosti také jeho fotografie. Nic ovšem nenahradí osobní návštěva.

Jak financovat nákup vozu

I použitý užitkový vůz, dodávku nebo minibus můžete financovat prostřednictvím úvěru, který vám poskytne VANS CENTRE jako autorizovaný dealer leasingových společností MONETA Auto, sAutoleasing, Mercedes-Benz Financial a Raiffeisen Leasing. Úroková sazba začíná už na 3 %, přičemž při žádosti o úvěr na nákup vozidla v ceně do 600 000 korun nemusíte dokládat příjem. Stačí, když budete osobou starší 18 let, nebudete ve zkušební ani výpovědní lhůtě nebo podnikáte minimálně 1 měsíc.

[su_youtube_advanced url=“https://www.youtube.com/watch?v=lTyDWneE_yA“ controls=“alt“ autoplay=“yes“]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient