Předním dodavatelem hutních materiálů a plastů je PRIMAPOL

primapol

V hutní oblasti na tuzemském trhu působí nespočetné množství společností, ovšem ne všechny dokážou nabídnout adekvátní kvalitu, rychlost zpracování a široké portfolio služeb a produktů. Pokud stále hledáte dodavatele hutních materiálů a plastů, ale pořád nenacházíte, pak jsou následující řádky právě pro vás. Jelikož jsme chtěli usnadnit firmám hledání v segmentu hutních materiálů a plastů, prošli jsme jednotlivé dodavatele a vyhodnotili jejich nabídky.

Přední společností, která nabízí dodávku v času (just in time delivery), je PRIMAPOL. Oproti konkurenci se liší tím, že vám dodá potřebný materiál v okamžiku, kdy se vám to bude hodit, čímž ušetříte spoustu času, ba dokonce snížíte i náklady.

PRIMAPOL má na českém trhu dlouhou tradici

O distribuci finálních produktů a polotovarů se stará společnost PRIMAPOL, která se zrodila v roce 2004, a tak má na tuzemském trhu poměrně dlouhou tradici. Disponuje obrovskými skladovými prostory s více než 20 tisíc položkami o celkové hmotnosti 3 tisíc tun. Společnost se rozhodla, že založí své fungování na filozofii „vyřídit všechno najednou“ a „dodávat zákazníkům přesně na čas“, což se jí daří perfektně plnit.

Co všechno najdete v nabídce firmy?

V podstatě všechno, na co si jen vzpomenete. Od hliníkových svitků a technických plastů přes nerezové tyče a titan až po požární produkty. Odborník na hutní materiál se snaží nabídku neustále rozšiřovat, aby tím uspokojil více a více zákazníků.

Jestliže potřebujete nerezové oceli, PRIMAPOL se stane vaší pravou rukou. Vybrat si můžete hned z několika jakostí. Dobře kalitelná je jakost 1.4112, která je navíc magnetické, martenzitická a leštitelná. Opomenout nesmíme ani jakost 1.4104 vhodnou pro obrábění na automatech.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte profesionály z týmu PRIMAPOL kontaktovat. Odpoví vám na všechny vaše otázky týkající se hutních materiálů a plastů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient