Světelná reklama má v 21. století smysl

světelná reklama

Firmy dnes investují velké peníze do reklamy na internetu a zapomínají na tu offline. Billboardy od dálnic sice zmizely, ale existuje spousta jiných způsobů, jak ukázat lidem mimo svět internetu, že vaše firma existuje. Jednou z těch nejlepších a finančně dosažitelných možností jsou světelné reklamy.

Světelná reklama je něco, do čeho by měla investovat každá prodejna s kamennou pobočkou. Dokáže přilákat pozornost ve dne i v noci. V noci je dobře vidět, ve dne mezi ostatními obyčejnými reklamami svítí.

Kde všude se setkáte se světelnými reklamami?

Velmi často třeba nad vchody do obchodů ve velkých obchodních domech, ale i na ulici. Svítící nápis přitáhne ke vchodu pozornost. Dále se typicky vyskytují na reklamních pylonech před obchodními centry nebo jako reklamní výstrče na ulici. Vyrábí se v podobě boxů, ale i 3D písmen.

Jak se takové reklamy vyrábí?

Jak probíhá výroba světelné reklamy, dokáže nejlépe vysvětlit RAVAFOL, firma, od níž mají světelnou reklamu například společnosti DM drogerie, Unicorn, DEK stavebniny, Planeo Elektro, JYSK a mnohé další. RAVAFOL využívá při výrobě světelné reklamy vlastní technologie.

Velký zájem je například o tzv. plexi reklamní lightboxy. Ty se vyrábí z hliníkových komponentů, speciálních reklamních komponentů a akrylátů, používá se UV tisk. Uvnitř boxu je pak ukrytá LED technologie navržená a vyrobená přesně pro daný typ lightboxu.

Typů světelných reklam je spousta

Výše jsme si popsali pouze jeden typ světelné reklamy, je jich několik. Třeba do venkovních prostorů jsou vhodné jiné než dovnitř. Pokud si nevíte rady, jaká varianta by byla nejlepší pro vás, specialisté z firmy RAVAFOL vám poradí. Instalovali už tolik reklam, že budou přesně vědět, co potřebujete. Jestli jste už pochopili, že světelná reklama má i v 21. století své nezastupitelné místo, určitě je kontaktujte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient