Synchronoss – řešení pro správu identit

Synchronoss rozšiřuje nabídku svých produktů pro firmy o systém nové generace pro správu identit

Společnost Synchronoss založila společný podnik s firmou Verizon na dodávku kompletního řešení pro správu identit online

Společnost Synchronoss Technologies, Inc. (index NASDAQ: SNCR), dnes oznámila, že rozšíří svou nabídku produktů pro firmy o pokročilé řešení pro správu přihlašování uživatelů a identity, které je určeno jak firmám, tak koncovým spotřebitelům. V rámci rozšiřování nabídky produktů založily Synchronoss a Verizon společný podnik, s cílem nabídnout klientům komplexní a spolehlivé řešení pro správu identit online.

Společný podnik s firmou Verizon je tak dalším krokem v rozšiřování platformy Secure Mobility Platform (Platforma pro bezpečnou mobilitu), kterou Synchronoss představila loni v listopadu ve spolupráci s Goldman Sachs.

Produkt Synchronoss Universal IDTM je určen firmám, státním úřadům i koncovým spotřebitelům a nabídne jim rychlejší, snazší a bezpečnější způsob správy identit v dnešním digitálním světě, a to prostřednictvím jediného prověřeného zdroje. Firma chce toto řešení integrovat do své platformy Synchronoss Secure Mobility Platform, která je platformou nové generace pro správu autorizace a identit.

Společnost Synchronoss bude podporovat i stávající firemní zákazníky, kteří si toto řešení již zakoupili, když bylo dříve dostupné pouze u firmy Verizon a současně ve druhé polovině roku 2016 představí novou, vylepšenou platformu pro nové i stávající zákazníky.

“Technologii Synchronoss Universal ID považujeme za cenný přínos pro naše rozsáhlé portfolio produktů, protože nám umožní udržovat bezpečnost identit a přihlašování online,” řekl Guru Pai, viceprezident a ředitel firmy Verizon pro bezpečnostní platformy. “Díky technologiím Synchronoss, jejich rozšiřitelnosti a globální dostupnosti vidíme příležitost posunout správu identit online na další úroveň a těšíme se na to, až využijeme potenciál tohoto produktu, který zákazníkům z řad firem i koncových spotřebitelů přináší kvalitnější a vylepšené služby.“

“Náš nový společný podnik s firmou Verizon posiluje silné stránky obou partnerů a současně umožní společnosti Synchronoss nabídnout své produkty širšímu spektru firemních zákazníků,” řekl Stephen Waldis, předseda představenstva, zakladatel a generální ředitel Synchronoss. “Zařazení technologie Universal ID do našeho balíku Secure Mobility Suite přispěje k urychlení našeho vstupu do segmentu firemních zákazníků, kterým umožníme bezproblémové a spolehlivé zajištění správy identity, a to jak doma tak v práci.”

O společnosti Verizon

Verizon Communications Inc. (index NYSE, NASDAQ: VZ) zaměstnává 177 700 lidí a v roce 2015 dosáhly tržby společnosti téměř 132 miliard dolarů. Verizon provozuje nejspolehlivější bezdrátovou síť v Americe, s více než 112 milióny zákazníků po celé zemi. Firma sídlí v New Yorku a nabízí také komunikační služby a služby v oblasti zábavy prostřednictvím nejmodernější optické sítě v Americe a zákazníkům z celého světa dodává také spolehlivá integrovaná řešení pro usnadnění podnikání.

O společnosti Synchronoss

Synchronoss Technologies, se sídlem v Bridgewater, New Jersey, (index NASDAQ: SNCR) je jedničkou v oblasti inovací v mobilních technologiích. Společnost nabízí cloudová řešení, zabezpečovací systémy pro mobilní sítě, a softwarová řešení pro poskytovatele připojení, podnikatele, dodavatele originálního příslušenství (OEM) a firemní zákazníky z celého světa. Prověřené, rozšiřitelné a patentované technologie společnosti Synchronoss Technologies umožňují zákazníkům propojení, synchronizaci a aktivaci připojených zařízení a služeb, které firemní zákazníci i koneční spotřebitelé potřebují k tomu, aby mohli žít v dnešním digitálně propojeném světě. Další informace najdete na webových stránkách: www.synchronoss.com.

Přečtěte si původní zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20160203005807/en/

Kontaktní informace

Kontaktní informace společnosti Synchronoss:

Média:

Stacie Hiras, +1-908-674-0758

Stacie.hiras@synchronoss.com

nebo

Investoři:

Seth Potter, +1-646-277-1230

investor@synchronoss.com

nebo

Kontaktní informace firmy Verizon:

Marie McGehee, +908-559-3884

Marie.mcgehee@verizon.com

Zdroj: Synchronoss Technologies, Inc.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient