Western Union a Viber – WU® ConnectSM

Western Union a Viber budou poskytovat možnosti přeshraničních peněžních převodů

Platforma WU® ConnectSM pokračuje v růstu a expanzi. Poskytuje uživatelům aplikace Viber možnost posílat peníze do více než 200 zemí a teritorií po celém světě.

Western Union Company (burzovní index NYSE: WU), přední společnost v odvětví globálních platebních služeb, a Viber, přední mobilní aplikace pro posílání zpráv s více než 664 miliony jedinečných uživatelů po celém světě, dnes zveřejnily dohodu o nabídce rychlého a jednoduchého způsobu posílání peněz mezi přáteli a členy rodin, a to prakticky kdekoli na světě pomocí pohodlné aplikace Viber.

Spolupráce mezi společnostmi Western Union a Viber se s využitím nedávno vydané platformy WU® ConnectSM zaměří na tři klíčové oblasti:

– Posílání peněz po celém světě: V této první verzi budou moci uživatelé aplikace Viber ve Spojených státech posílat až 499 dolarů k vyzvednutí na více než 500 000 maloobchodních místech společnosti Western Union ve více než 200 zemích a teritoriích.

– Uživatelský zážitek pro svět zpráv: Společnosti Western Union a Viber vytvořily způsob převodu peněz, který začíná i končí na obrazovce pro posílání zpráv aplikace Viber.

– Integrovaná řešení: Řešení využívá robustní technologii, konverzi cizích měn, správu dat a infrastrukturu pro dodržování předpisů a politiky proti praní špinavých peněz. Cílem řešení je urychlit účinný a včasný pohyb peněz téměř kdekoli na světě.

„Prostřednictvím aliance s aplikací Viber budeme pokračovat v pozitivním úsilí o zvýšení počtu způsobů, jak přesouvat finanční prostředky do naší globální přeshraniční platformy FinTech a v rozšiřování naší digitální vícekanálové sítě,“ řekl Hikmet Ersek, prezident a generální ředitel společnosti Western Union.

„Naši uživatelé již používají aplikaci Viber, aby zůstali v kontaktu se svými přáteli a rodinami po celém světě, takže možnost posílat peníze svým blízkým prostřednictvím aplikace je přirozeným krokem,“ řekl Michael Shmilov, vedoucí provozní ředitel společnosti Viber. „Spojenectví společností Viber a Western Union je naším prvním krokem v tomto směru. Poskytuje našim uživatelům nový způsob, jak posílat peníze svým přátelům a rodině, a to rychle a pohodlně.“

Nová a moderní platforma WU Connect na bázi prostředí API, uvedená v roce 2015, umožňuje integrovat digitální platformy třetích stran se společností Western Union s cílem poskytovat svým uživatelům bezproblémové integrované globální způsoby převodu peněz. Spotřebitelé se mohou bavit pomocí své oblíbené sociální aplikace pro posílání zpráv, a současně posílat peníze přímo z aplikace. Mohou také financovat převod peněz s využitím debetní karty, kreditní karty nebo bankovního účtu, a snadno směrovat finanční prostředky na jakékoliv zúčastněné maloobchodní místo společnosti Western Union po celém světě, mobilní peněženku nebo dostupný bankovní účet.

„Platforma WU Connect nabízí uživatelům digitálních platforem třetích stran příležitost vytvářet smysluplné a poutavé vztahy. Pro Western Union a společnosti, se kterými spolupracujeme, je toto řešení oboustranně výhodné“ řekl David Thompson, výkonný viceprezident a informační manažer společnosti Western Union. „Jsme nadšeni integrací platformy WU Connect do chatovací služby Viber a těšíme se na další rozvoj.“

Požadujete-li další informace o platformě WU Connect nebo integračních příležitostech, napište e-mail týmu WU Connect Business Development na adreseWUConnect@wu.com.

O společnosti Western Union

Western Union Company (burzovní index NYSE: WU) je přední společnost v odvětví globálních platebních služeb. Spolu se svými značkovými platebními službami Vigo, Orlandi Valuta, Pago Facil a Western Union Business Solutions poskytuje Western Union spotřebitelům a firmám rychlý, spolehlivý a pohodlný způsob, jak posílat a přijímat peníze po celém světě, zasílat platby a nakupovat peněžní poukázky. Ke dni 30. září 2015 byla k dispozici nabídka značkových služeb Western Union, Vigo a Orlandi Valuta prostřednictvím kombinované sítě více než 500 000 agentských míst ve 200 zemích a teritoriích a na více než 100 000 bankomatech a kioscích. Tato nabídka umožňuje posílat peníze na stovky miliónů účtů. V roce 2014 provedla společnost Western Union Company 255 milionů transakcí mezi spotřebiteli na celém světě. 85 miliard dolarů jistiny bylo zaplaceno mezi spotřebiteli, a 484 milionů jistiny tvořily obchodní platby. Další informace najdete na stránkáchwww.WesternUnion.com.

O společnosti Viber

Viber je přední služba v odvětví posílání zpráv, hlasových a video služeb, která umožňuje připojení komukoli na světě. Zdarma. Uživatelé mohou posílat zdarma textové zprávy, zábavné štítky, fotky, videa a kresby, sdílet místa, provádět zdarma hovory v HD kvalitě a komunikovat pomocí funkce Push-to-Talk (okamžitá skupinová komunikace). Díky funkci Viber Out mohou uživatelé volat na libovolné telefonní číslo po celém světě při nízkých nákladech. Viber je k dispozici pro iPhone®, telefony a tablety se systémem AndroidTM, Windows Phone, BlackBerry®, Blackberry® 10, Windows®, Windows 8® a zařízení se systémy Mac, Linux a Symbian, pomocí připojení 3G / 4G nebo WiFi. Viber má více než 664 milionů jedinečných uživatelů ve 193 zemích, a neustále inovuje zaváděním nových platforem a přidáváním zábavných nových funkcí, jako například Public Chats. Společnost Viber je součástí Rakuten Group.

WU-F

WU-G

Originální verzi zprávy najdete na serveru businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/20160204005488/en/

Kontakty

Western Union Global

Brad Jones, +1-720-332-1262

bradley.jones@westernunion.com

nebo

Viber Global

Charlotte Panther

charlottep@viber.com

nebo

Viber US

Kate Licht

katel@viber.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient