Teambuilding můžete zažít třeba v brněnském zábavním centru

bruno family park

Spousta firem v poslední době oceňuje výhody teambuildingových akcí. Pomáhají utužovat kolektiv, kolegové se o sobě kolikrát dozví něco nového, naučí se lépe spolupracovat. Mimo pracovní prostředí prostě panuje jiná atmosféra. Hodně však záleží na tom, jaký teambuilding se vybere.

Zaměstnanci si nejvíce užijí nějakou netradiční aktivitu. Možností je spousta od sjíždění řeky přes aquazorbing až třeba po brněnský zábavní park BRuNO. Přestože se jeho brány většinou otevírají dětem, atrakce jsou určené také dospělým. Snadno spojíte vzdělávání se zábavou, a to je skvělé v každém věku.

Atrakce zábavního parku BRuNO nemají obdoby

Zábavní park BRuNO nabízí desítky unikátních atrakcí. Užijete si Pavoučí komín, čtrnáctipatrový labyrint, třípatrovou prostorovou síť, autodrom, plovoucí lodičky, tobogány a skluzavky, rozsáhlou síť podzemních chodeb, panoramatickou vyhlídku ve výšce 22 metrů. Možná to všechno zní trochu bláznivě, ovšem i vysoce postavení si tady užijí spoustu legrace.

Samozřejmě nejde jen o zábavu

Sháníte-li teambuilding v Brně, BRuNO je dobrou variantou. Mají tady připravený program, který pomůže zlepšit vztahy a odhalí případné problémy v týmu. Adrenalinové zážitky zde kombinují s moderními školicími prostory a rovněž dobrým jídlem. Nic vám tady nebude chybět.

Pro zájemce z řad firem má zábavní park BRuNO nachystáno:

· Noční centrum: Když se za dětmi zavřou dveře, svět začne patřit dospělým.

· Family Day: V zábavním parku si užijí zaměstnanci i s dětmi.

· BRuNO Challenge: Nastavte zaměstnancům výzvu a nechte je zapojit se do zábavných her i atrakcí.

Součástí zábavního parku je i dobrá restaurace Brno, kde lze zajistit kompletní občerstvení. Její prostory je možné pronajmout také pro různé firemní akce, vánoční večírky apod. Prostě a jednoduše zábavní parky nejsou pouze pro děti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient