TOP manažeři německých a rakouských nemocnic se chystají na JOB DAYS

Do zahájení jedné z největších náborových akcí lékařů a zdravotnického personálu v pražském hotelu NH Prague City zbývá už jen několik málo týdnů. 8. Mezinárodní job days lékařství a zdraví a 2. Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál, které pořádá renomovaná pražská Agentura RTK International, se díky svému konceptu a vysoké kvalitě provedení řadí mezi nejúspěšnější náborové akce lékařů a zdravotnického personálu v Evropě.1475086894_11

Spolu s TOP nemocnicemi a zdravotnickými zařízeními z Německa a Rakouska po intenzivních interních přípravách do Prahy dorazí i jejich přední manažeři, vrchní a hlavní lékaři stejně jako české lékařky a čeští lékaři, kteří v zahraničí již pracují. Odborní návštěvníci této akce se tak mohou informovat na vše, co je o práci v Německu a Rakousku zajímá, přímo u odpovědných osob. Totéž platí pro návštěvníky 2. Mezinárodních job days pro zdravotnický a pečovatelský personál.

České lékařky a čeští lékaři se jak v Německu, tak i Rakousku těší velkému respektu a rychle se dokáží dostat do vedoucích pozic.

Celá řada vysoce atraktivních volných míst je nabízena rovněž čerstvým absolventům lékařských fakult, s možností prohloubení kvalifikace na stupeň odborného lékaře. Mnoho zastoupených nemocnic se v Praze představí vůbec poprvé. Odborní návštěvníci akce z řad lékařů, lékařek, atestovaných lékařů a lékařek, studentů a absolventů lékařských fakult či zdravotních sester a pečovatelského personálu mají vstup na akci zdarma. Rozhovory u stánků jednotlivých nemocnic jsou vedeny přímo bez jakékoli předchozí registrace. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o atraktivní výhry jako jsou pobytové vouchery pro 2 osoby, odborná literatura a další hodnotné ceny.

Místo konání:

Hotel NH Prague City

Mozartova 261/1 150 00 Praha

Stanice metra: Anděl

Otevírací doba:

Pátek 21.10.2016

10.00 – 18.00 hodin

Sobota 22.10.2016

10.00 – 16.00 hodin

Vstup zdarma

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient