Ukrajinská zpěvačka Tina Karol v Praze 28. listopadu

ne 28. listopadu se v 19:30 v pražském divadle Hybernia (nám. Republiky 4) představí populární ukrajinská zpěvačka a hvězda nejrůznějších televizních pořadů Tina Karol, která potěší příznivce jejího talentu skvělým sólovým programem „Všechny hity.“

Tím pokračuje turné Tiny Karol s programem „Všechny hity“, přičemž jeden z koncertů se bude konat v Praze. Leitmotivem tohoto programu se stala nejvýraznější sólová čísla ze všech koncertů této zpěvačky.Tiny Karol s programem "Všechny hity"

Tina Karol byla uznána jako nejlepší zpěvačka Ukrajiny na úrovni „M1 Music Awards – 2015“ (nominace hudebního televizního kanálu M1 Ukrajina).

Zpěvačka nabídne posluchačům své nejoblíbenější hity a také předvede několik premiér nových písní. Nenechte si ujít tento jedinečný koncert, který toto všechno spojuje dohromady! Všichni jsme pod jednou hvězdou!

Její láska k hudební scéně už trvá déle než deset let: písně Tiny Karol se staly skutečným soundtrackem k životům milionů lidí. Její tvorba rozehrává celou škálu emocí od smutku až k radosti, od lyriky k ďábelské jízdě. Zpěvačka a její písně se staly skutečným příkladem vytrvalosti, vitality a duchovní krásy. Tina Karol vždy zpívá se stejnou silou, s jakou miluje, díky čemuž získává hudba lidský hlas.

Tina Karol nejednou řekla, že hudba má léčit duše lidí, tvořit a zušlechťovat, dávat naději do budoucna, a právě to všechno uvidíme v programu nejlepších písní za více než deset let zpěvaččiny kariéry.

Vstupenky se prodávají:

– v pokladně divadla Hybernia

– v síti Ticketstream.cz

– v síti Ticketportal

– v cestovní kanceláře INFOBUS (Na Florenci 1332/23, Praha 1)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient