UNION COSMETIC – kvalitní kosmetika i bytová chemie

UNION COSMETIC – kvalitní kosmetika i bytová chemie

Společnost Union Cosmetic, s.r.o., byla založena v Praze v roce 2002. Výrobní závod se nachází v Třebechovicích pod Orebem, kde se nalézá zdroj kvalitní kojenecké vody, nedílné součásti receptur výrobků Union Cosmetic.

Zpočátku byly základem výrobního programu produkty vlasové, koupelové a tělové kosmetiky značek Lilien a Naturalis. Na základě zlepšujících se technologických možností se postupem času sortiment výrobků rozšířil, především o nové výrobky ze segmentu bytové chemie pod ochrannou známkou Twister.

Union Cosmetic si zakládá na neustálém sledování nejnovějších trendů, pružné inovaci produktů, vysoké kvalitě, atraktivním designu a příznivé ceně svých produktů.

Výrobky Union Cosmetic se staly součástí sortimentu většiny velkoobchodních a maloobchodních distributorů a řetězců. Rozšiřování působnosti společnosti Union Cosmetic vedlo k založení distribučních společností na Slovensku a Polsku.http://www.unioncosmetic.cz

PRODUKTOVÉ PORTFOLIO UNION COSMETIC

Lilien – vlasová a tělová kosmetika

Lilien je značka vlasové a tělové kosmetiky kombinující přírodní složky a nejmodernější poznatky. Výrobky tělové kosmetiky dokonale hydratují, zvláčňují a zanechávají na těle velmi příjemný pocit svěžesti a čistoty. Výrobky vlasové kosmetiky velmi šetrně myjí, podporují výživu vlasových kořínků, zvětšují objem a dodávají vlasům zdravý vzhled a dlouhotrvající lesk. Dále obnovují přirozenou rovnováhu pleti. Speciálními výrobky této řady jsou dětské produkty, které dokáží zpříjemnit a prodloužit každodenní požitek dítěte z koupele a jsou velmi šetrné k pokožce.

Naturalis – přírodní kosmetika

Naturalis je značka kvalitní přírodní kosmetiky, obsahující celou škálu bylinných extraktů. Díky nim jsou produkty Naturalis velmi šetrné k vlasům i pokožce. Dokonale hydratují a zanechávají na těle velmi příjemný pocit. Vzhledem ke vzrůstající poptávce se během posledních let portfolio značky Naturalis významně rozšířila portfolio o další produkty, jako jsou např. masážní gely, koupelové pěny a soli a nově i o konopnou řadu Cannabis.

Bytová chemie Twister

Twister je značka pro výrobky bytové chemie, jako jsou aviváže, tekuté prací gely, WC gely i univerzální čističe. Speciální tekuté prací gely Twister dokonale zbaví prádlo špíny a nepříjemného zápachu, přičemž nenarušují vlákno a jsou vhodné i pro moderní materiály. Pro snadnější žehlení a měkkost prádla jsou ideální avivážní prostředky Twister, které zároveň zabraňují vzniku nepříjemné statické elektřiny. Aviváž Twister Sensitive je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku. Řadu tvoří také prostředky na mytí nádobí.

Lilien SUN ACTIVE

Pro relaxaci u moře či na horách je určena kosmetická řada Lilien SUN ACTIVE, která poskytuje dokonalou ochranu před UVA i UVB zářením. Tvoří ji klasická opalovací mléka s ochranným faktorem 6 – 50, opalovací mléka s rozprašovačem pro pohodlnou aplikaci s faktory 10, 15 a 25, opalovací oleje s faktory 6 a 10. Nezbytným doplňkem této řady jsou produkty určené k ošetření pokožky po nadměrném slunění, jako je například chladivý Panthenol gel v tubě a ve spreji, gel Aloe Vera pro rychlejší hojení sluncem spálené pokožky nebo sprchové gely po opalování. Součástí letní kosmetiky Lilien SUN ACTIVE je i balzám na rty s ochranným faktorem či repelenty proti klíšťatům a komárům s laboratorně potvrzenou účinností.

http://www.unioncosmetic.cz/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient