Dotace EU pro úspěch a rozvoj podnikání

Dotace EU pro úspěch a rozvoj podnikání

Rozdíl mezi úspěchem a průměrností často závisí na detailech, jako je informovanost, orientace v nabízených příležitostech a schopnost přijmout poskytovanou podporu. Jedním z nesporných podnětů vedoucí k úspěchu, je připravenost využít dotace z Evropských fondů k rozvoji podnikání. Evropská unie poskytuje dotace nejen malým a středním podnikatelským subjektům, k vyrovnání ekonomických rozdílů mezi jednotlivými státy EU. A třebaže dotační politika nabízí široké možnosti ekonomické pomoci, tento prospěšný záměr často ztroskotá na komplikovaném mechanismu čerpání a administrativní náročnosti podávané žádosti o dotaci.

Profesionální poradenská firma šetří čas, práci i peníze

Společnost Grant Consulting, akciová společnost se pohybuje v oboru dotační politiky již 10 úspěšných let. Vysoká odbornost, dlouholetá praxe a kvalita poskytovaných služeb profesionálních poradců společnosti, přinesla pozitivní změnu a perspektivní rozvoj mnohým společnostem, obcím, městům i neziskovým organizacím. Využijte i Vy odborných služeb školených poradců a zlepšete své postavení na trhu, prostřednictvím dotační politiky a strategického rozvoje.

Dotační programy – investice do budoucnosti

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost nabízí možnost realizace investičních plánů podnikatelských subjektům. Zaregistrujte svou žádost co nejdříve a získejte až 70% míru finanční podpory. Aktuálně, se podává pouze plná žádost, na rozdíl od dřívější praxe, kdy se odevzdávala žádost předběžná a teprve s několika měsíčním odstupem žádost plná. Můžete žádat např. o

Dotace na rekonstrukci nemovitostí – rekonstrukce a modernizace nemovitostí, výrobních provozů, nebo zastaralé infrastruktury změní vaší firmu na moderní podnikatelský objekt.

Dotace na úsporu energií – investujte do snížení energetické náročnosti Vašeho podniku v podobě zateplení nebo modernizace či rekonstrukce rozvodů elektřiny, plynu, tepla apod.

Dále lze získat třeba:

Dotace na vzdělávání – využijte možnosti finanční podpory na investice do vzdělávání a získejte až 85% dotaci na vzdělávání zaměstnanců, včetně vedoucích i budoucích pracovníků, v oblastech jako jsou IT, soft skills, jazykových schopností nebo odborných dovedností.

Program Zlatý Benefit

Výhody odměňovacího systému společnosti Grant Consulting a.s. může čerpat každý klient (konkrétní osoba či společnost), jež splňuje podmínky přijetí. Mezi hlavními přednostmi programu jistě oceníte vysokou úsporu vstupních investic při zpracování žádosti o dotace, přednostní zpracování požadavků, získání Karty s investičním zlatem a celkově nadstandardní přístup. Informujte se o členství programu Zlatý benefit a využijte plně klady spolupráce se společností Grant Consulting a.s.

Nepropásněte úspěch Vaší firmy! Prostřednictvím dotačních programů posílíte svou konkurenceschopnost a zvýšíte svůj potenciál stát se stabilním hráčem na trhu, se kterým je nutno počítat. Kontaktujte náš tým projektových manažerů a přidejte se ke stovkám našich úspěšných žadatelů o dotace. Neotálejte, neboť největší šanci na úspěch má ten, kdo využije nabízené příležitosti v pravý čas.

Konzultace investičních záměrů pro Vás zdarma do konce června 2016 a navíc 10% sleva na zpracování žádosti o dotaci na vybrané téma, kód: RETEL 2016.

Tato nabídka čeká i na Vás!

Copyright (C) 2016 RETEL GROUP s.r.o.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient