Úpravy eshopu Upgates na míru nabízí ostravští Webklient

UPgates je služba, která umožňuje uživatelům získat vlastní e-shop. V čem tkví její výhody? Výhodou je především úspora času. Funkční internetový obchod je možné s řešením UPgates sestavit v relativně krátkém čase. To vede zároveň ke značné úspoře vstupních nákladů ve srovnání s vlastním vývojem kompletně individualizovaného řešení.

E-shop je založen na systému přizpůsobitelných šablon. Těch je aktuálně pro potřeby klientů dostupných již více než 100. V kódu lze následně flexibilně upravit grafiku a získat tak zcela unikátní vzhled. Výsledkem je navíc responzivní web, který odpovídá moderním standardům. To vše buď svépomocí, nebo si lze najmout specializovanou firmu, jako jsou kodéři a programátoři ostravského studia Webklient. Není to náhoda, Upgates totiž vzniká také v Ostravě a to dokonce přímo v prostorách tamní technické univerzity.

Individuální úpravy Upgates je možné taktéž navrhnout při migraci z jiného internetového řešení na tento systém. Tyto zásahy lze provádět pomocí tzv. vlastních polí. Web je tak možné doplnit o celou řadu možností, které běžná krabicová řešení jednoduše nenabízejí.

Navíc tyto úpravy nebudete muset zadávat sami. Dodatečné úpravy Upgates jsou specialisty z Webklient následně naceněny transparentní formou: Jako klient dostáváte přehledný soupis reálně odvedených úkolů. Vše se sleduje v projektovém nástroji Freelo a účtuje se od započaté minuty. Pro zajímavost, průměrný servisní zásah trvá 12 minut a hodinové sazba je dle typu úkolu od 900 do 1200 korun, což je u programátorů vcelku rozumná cena.

Díky tomu víte, jaká práce byla na projektu odvedena a kolik za ni zaplatíte. Zároveň opět nemusíte úpravám věnovat svůj čas. Získáte tak prostor se v klidu věnovat vlastnímu podnikání.

Moderní web s UPgates

Zároveň systém Upgates nabízí i širší možnosti, které pomohou účinně vzniklý e-shop personalizovat. Lze jej například propojit s marketingovými nástroji a kanály, jako je Google Ads, Zboží, Sklik, Heuréka, Google Merchant (PLA), Google Analytics nebo Biano.

Díky Upgates je tak možné vytvořit e-shop plnohodnotně odpovídající nárokům všech moderních podnikatelů.

Zároveň je díky dalším funkcím zajištěn i růst do budoucna. E-shop tak například disponuje možností automatizované optimalizace pro vyhledávače. Nicméně lze také SEO a linkbuilding (získávání zpětných odkazů) řešit zcela individuální cestou, kdy se web pravidelně optimalizuje s ohledem na aktuální potřeby vašeho byznysu. A to v souladu s nejmodernějšími poznatky skutečných expertů svého oboru.

Již dnes se tak na Upgates spoléhají čeští podnikatelé z mnoha rozličných oborů. Systém se dokáže přizpůsobit prodejcům sportovního vybavení stejně dobře jako e-shopu s oblečením.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient