Půjčení dodávky vás může vyjít docela levně

Většině lidí stačí tradiční osobní auto. Jednou za čas ale každý potřebuje převézt něco objemnějšího, na což ovšem kufr sedanu stačit nemusí. V takovém případě je dobré buďto využít návěsný vozík či někde dokonce sehnat dodávku. Tu si dnes můžete běžně pronajmout v autopůjčovně.

Vyplatí se to

Jedním z hlavních důvodů, proč si běžní lidé pronajímají dodávky, je stěhování. Kdo chce šetřit na stěhovací firmě, tomu nezbývá nic jiného než sehnat odvoz někde jinde. Jelikož normální jedinci dodávky většinou nemají, takže sehnat hodné vozidlo od kamarádů je obvykle nemožné, je nejlepším řešením kontaktovat vhodnou autopůjčovnu.

Mezi takové podniky se řadí mimo jiné i firma Van2Go. Nabízí možnost půjčení dodávky v Praze, ale třeba i v Ostravě. Při jednorázovém pronájmu na jeden nebo několik málo dní se nejedná o nic drahého. Na tom není nic moc extra překvapivého, pro zákazníky je podstatný i fakt, že cenově zajímavá je i dlouhodobá smlouva na několik týdnů či dokonce měsíců.

Otevřeno je každý den

Na rozdíl od jiných podniků je ve Van2Go otevřeno prakticky nonstop. Kdokoliv, kdo potřebuje dodávku, si ji může přijít půjčit víceméně každý den v roce v kteroukoliv denní či noční hodinu.

Před návštěvou je však lepší se předem telefonicky domluvit. V takovém případě totiž může autopůjčovna připravit pro klienta vůz na domluvený termín. Díky tomuto postupu se vše vyřeší daleko rychleji, než je běžné.

Kvalitní vozy

Dobré ceny jsou sice velkým lákadlem, nicméně stejně důležitá, pokud ne důležitější je i kvalita vozového parku. Dodávky jsou ve Van2Go v prvotřídní formě. Velkou měrou se na tom podílí pravidelné technické kontroly všech vozidel. Auta jsou i kvůli drobnostem dočasně vyřazována mimo službu do doby, než se dá vše do pořádku.

Vitalitě vozového parku rovněž prospívá časté obměňování starších modelů za novější typy. Díky tomu nemají vozy čas stát se problémovými.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient