Vánoční elektrojízda

Letos dárky rozvážíme elektrospřežením! Žádné lokální emise, žádné bobky od sobů…Přijďte za námi obdivovat elektromobil Tesla, zúčastnit se soutěže, něco si vánočně přát a vyhrát!

Vánoční elektrojízda je série soutěžních akcí v 11 městech na jihu Čech, Moravy a na Vysočině. Odstartovali jsme na východě republiky ve Zlíně na první adventní neděli. E.ON vánoční spřežení v čele s Teslou postupně objíždí velká města našeho distribučního území jako Prostějov, Brno, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Tábor, Písek, Slavonice, Znojmo, Třebíč a Jihlavu. Bližší informace k jednotlivým místům včetně časového harmonogramu jsou sdíleny na našem profiluwww.facebook.com/EON.CZ.

Všichni, kdo se s námi přijdou vánočně naladit, si mohou přát dárek pro své blízké, odnést malou pozornost a především se svézt a vyfotografovat v unikátním elektromobilu Tesla. Ke zhlédnutí kromě Tesly je i elektromobil Volkswagen e-up! a elektroskútr E.ON e-max.

První soutěžící již obdrželi své výhry. Přijďte se zúčastnit i vy!

Vánoční elektrojízda byla také propojena s akcí Česko zpívá koledy, které je E.ON již tradičním partnerem. 9. 12. se v Jindřichově Hradci na náměstí rozezněly nejen koledy, ale také se plnila vánoční přání s elekrojízdou.

Kontakt:

Michal Heřman

e-mail: michal.herman@eon.cz

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient