Výstava s mottem „Není ticho jako ticho“

Výstava s mottem „Není ticho jako ticho“

Již po páté se v září uskuteční festival Týden komunikace osob se sluchovým postižením, jehož cílem je vytvářet empatičtější, tolerantnější a informovanější společnost. Letos v termínu od 24. září do 2. 10. října. Pro širokou veřejnost je připravena řada různorodých akcí, které vedou k setkávání slyšících, neslyšících, nedoslýchavých, ohluchlých, hluchoslepých lidí či uživatelů kochleárních implantátů.Není ticho jako ticho

V termínu od 13. září do 9. října proběhne ve Švandově divadle v Praze výstava s mottem „Není ticho jako ticho“, která vznikla ve spolupráci s ORBI PONTES, z.s. na podporu Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel, z.s.

K vidění budou černobílé portrétní fotografie Jana Kvardy. Tohoto projektu se zúčastnili známé tváře Petra Hřebíčková, Klára Cibulková, Klára Sedláčková-Oltová, Jana Bernášková, Lumír Olšovský, Miroslav Hruška, Miroslav Táborský, Jiří Korn, Stanislav Zindulka, Lada Jelínková, Michaela Zemánková, Anička Slováčková, Michaela Maurerová, Ilona Svobodová, Stanislava Jachnická, Henrieta Hornáčková.

Symbolem projektu „Není ticho jako ticho“ se staly sluchátka chránící sluch proti hluku. Z fotografických portrétů se sluchátky vznikne nejen výstava, ale i dobročinný kalendář na rok 2017.

Pro aktuální informace sledujte www.orbipontes.cz a facebookový profil festivaluhttps://www.facebook.com/tydenkomunikace/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient