Zvyšte svoje šance na trhu práce s levným jazykovým kurzem

Hledáte lépe placené zaměstnání, které by vás zároveň bavilo? Většina skutečně zajímavých nabídek práce zahrnuje však různé požadavky na uchazeče, jako jsou dobrá komunikační úroveň aspoň jednoho světového jazyka a pokročilá dovednost práce na počítači. Základy zvládáte, ale potřebujete svoje schopnosti vylepšit? Sami ovšem dobře víte, že soukromé jazykové školy bývají drahé a počítačové kurzy dost často nedostupné. Proč nevyužít služeb personální a vzdělávací agentury, která má za úkol naučit vás vše potřebné pro vaše vysněné povolání? Navíc vám tu práci pomůže obstarat.

Jazykové kurzy v Českých Budějovicích

Využijte nadstandardních služeb jazykové školy České Budějovice. Personální a akreditovaná vzdělávací agentura Jintes CB s.r.o. vám poskytne potřebné vzdělání i nabídku práce na jednom místě. Bez ohledu na úroveň vašich jazykových schopností se zde naučíte perfektně anglicky, německy a italsky. V případě velkého zájmu se lze domluvit také na výuce španělštiny, francouzštiny a ruštiny. Agentura otevřela i jazykové kurzy pro cizince, pro které je nutnost zvládnout český jazyk. Cena na jedno pololetí je pro všechny stejná: 2 700 Kč, což je s ohledem na nabídku jiných škol zanedbatelná částka. V případě zájmu se přihlaste co nejdříve, koncem ledna a začátkem února totiž začíná nové pololetí pro všechny zmíněné jazykové kurzy.

Kurzy výpočetní techniky pro začátečníky i pokročilé

Jako součást nezbytné rekvalifikace dnes mnoho lidí navštěvuje kurzy výpočetní techniky. Základy obsluhy PC dnes musí ovládat téměř každý zaměstnanec a jejich zvládnutí se hodí i v každodenním životě. Kromě toho počítačové kurzy České Budějovice zahrnují rovněž nácvik dovedností v tvorbě webových stránek, používání statistických funkcích v MS Excell a práci s Excellem jako takové, grafických programech na úpravu fotografií, vytváření prezentací v PowerPointu a jiných užitečných věcí, které vás ve škole nenaučili. Jazykové kurzy České Budějovice a lekce práce na počítači z vás udělají žádaného uchazeče o zaměstnání. Není to sice zadarmo, ale cena kurzů je v porovnání s klasickými soukromými školami nastavená velmi nízko. Štěstí přeje pouze připraveným!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient