3D měřicí přístroje usnadňují a urychlují práci

3D skenery SOLUTIONIX

V posledních několika letech se výrazně modernizují jak technologické procesy, tak i samotné nástroje, jejichž účelem je usnadnit a urychlit práci. V průmyslovém sektoru se do popředí propracovala jedna ryze česká společnost, která se zabývá prodejem vysoce kvalitních a přesných 3D měřicích přístrojů.

Pokud stále hledáte specialistu, jenž nabízí 3D měřicí přístroje, doporučujeme obrátit se na společnost DEOM. Zastupuje na tuzemském trhu americkou firmu MICRO-VU, která si vybudovala renomé po celém světě.

Historie společnosti DEOM

Stačí se podívat o 11 let nazpět. V roce 2007 vznikla odborník DEOM, který se stal výhradním dodavatelem měřicích přístrojů americké značky MICRO-VU. Prodejce má dveře otevřené nejen pro zákazníky z České republiky, ale také ze Slovenska a Polska.

Produktové portfolio firmy

Jak jsme už v úvodu naznačili, DEOM prodává měřicí přístroje určené ke kusovému a sériovému měření. Přístroje hravě zvládnou jakýkoliv materiál, přičemž uplatnění mají v laboratořích a výrobních halách. Jelikož software nainstalovaný v přístrojích je v českém jazyce, nemusíte hledat kvalifikovaného pracovníka se znalostí cizího jazyka, například angličtiny. Obsluhu zvládne i člověk, jenž jiný než český jazyk neovládá.

3D skenery vám nesmí chybět

Velice využívané jsou 3D skenery, a to zejména k vytváření modelu skenovaného objektu. Zároveň 3D skener kontroluje, zda se výsledek opravdu shoduje s modelem. Pokud se podíváte do produktového portfolia profesionála DEOM, narazíte konkrétně na 3D skenery REXCAN C500 a REXCAN D500/D700. Všechny nástroje se pyšní perfektním poměrem kvalita a cena, což je pro mnohé velice důležité.

Jestliže máte zájem o některý z produktů z nabídky společnosti DEOM, stačí zaslat poptávku přes formulář, který najdete přímo na její webové stránce.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient