40 zemí, 55 milionů karet UnionPay

Mezinárodní promoční akce na podporu vydávání karet UnionPay je vítána aktivním cestovním ruchem

Při rychlé expanzi společnosti UnionPay v zahraničí, obzvláště s implementací její lokalizační strategie, jsou karty UnionPay pravidelně využívány rostoucím počtem zahraničních držitelů karet. Dne 9. května bylo známo, že do konce prvního čtvrtletí roku 2016 tvořil objem transakcí s kartami UnionPay vydanými v zahraničí zhruba polovinu celkového mezinárodního obchodu společnosti UnionPay; tento objem činil ke konci roku 2013 pouhých 27 %. Počet transakcí s kartami UnionPay vydanými v zahraničí vzrostl meziročně ve pevninské Číně o více než 30 %.

Do dnešního dne bylo ve 40 zemích a zahraničních regionech vydáno 55 milionů karet UnionPay. Hongkong, Macau, Japonsko, Jižní Korea, Jihovýchodní Asie a trhy zemí „Jednoho pásu a jedné cesty“ (One Belt and One Road) jsou hlavními zahraničními regiony z pohledu vydávání karet UnionPay. Tyto trhy jsou také podle Čínské národní turistické správy hlavním zdrojem čínského aktivního cestovního ruchu.

Společnost UnionPay International obohacuje své služby a výhody pro zahraniční držitele karet: zaprvé, zlepšuje podmínky pro jejich přijímání na zahraničních trzích a rozšiřuje rozsah vydávání karet. Za druhé, v různých čínských městech vytvořila obchodní oblasti a optimalizovala služby uzavíraní hraničních obchodů. Za třetí, zavedla exkluzivní výhody a nabídky pro karty UnionPay vydané v zahraničí. Kupříkladu nabízí VIP služby v 10 čínských centrech služeb pro podávání žádostí o karty Visa v Jižní Koreji, Singapuru a Austrálii.

Cai Jianbo, generální ředitel společnosti UnionPay International, uvedl: „S vizí společnosti UnionPay vybudovat „globální síť a mezinárodní značku“ nadále zlepšujeme naši zahraniční akceptační síť a systém služeb a tím poskytujeme nejen výhodné platby pro čínské turisty, kteří cestují do zahraničí, ale věnujeme také zvýšenou pozornost zahraničním spotřebitelům. Společnost UnionPay International rozšíří vydávání karet v zahraničí a vytvoří karetní produkty a služby dle potřeb zákazníků, aby jich přilákala více do Číny a nabídla obousměrnou podporu obchodní výměny a spolupráce mezi Čínou a ostatními regiony.“

Karty UnionPay jsou populární v Hongkongu, Jižní Koreji, Singapuru, Pákistánu, Rusku a Kazachstánu. V prvním čtvrtletí značně vzrostly útraty v pevninské Číně. Objem transakcí s kartami UnionPay vydanými v Singapuru se v Číně zvýšil až trojnásobně a u karet UnionPay vydaných v Laosu, Kambodži a Austrálii byl nárůst objemu transakcí dvojnásobný.

Od dnešního dne do 31. října nabízejí obchody China Duty Free na osmi letištích v Guangzhou, Hangzhou, Kunming, Shenyang, Nanjing, Xiamen, Qingdao a Changsha 10% slevu pro zákazníky platící kartami UnionPay vydanými v zahraničí, včetně ostatních privilegií.

Nyní jsou karty a služby UnionPay uznávány rostoucím počtem zahraničních zákazníků. V prvním čtvrtletí objem transakcí v Japonsku a USA pomocí karet UnionPay vydaných v Jižní Koreji vzrostl více než dvojnásobně a pomocí karet UnionPay vydaných v zemích „Jednoho pásu a jedné cesty“ (Rusko, Pákistán, Mauricius atd.) vzrostl v ostatních regionech také více než dvojnásobně.

Pro více informací: http://www.unionpayintl.com/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient