Velké Asijské spojení firem

Společnosti Taisys, Mobisphere a Indosat Ooredoo oznámily strategické partnerství v konsorciu GreenRoam Alliance

Společnost Taisys a její dceřiná společnost Mobisphere oznámily, že poskytovatel telekomunikačních služeb Indosat Ooredoo bude v rámci konsorcia GreenRoam Alliance využívat jeho platformu slimduet® pro předplacené mobilní služby v Indonésii. Tato spolupráce bude oficiálně oznámena na kongresu Mobile World, CS73 dne 23. února 2016 v 11:00.

Platforma slimduet® je prvním světovým ekosystémem pro karty eSIM, který umožňuje dodávat předplacené SIM karty virtuálně. Díky využití platformy slimduet® společnosti Taisys může být tradiční distribuční kanál SIM karet společnosti Indosat Ooredoo proměněn na digitální. Osoby, které navštíví Indonésii, si nyní mohou přes aplikaci slimduet® zakoupit a stáhnout místní předplacené služby společnosti Indosat Ooredoo.

Jason Ho, prezident společnosti Taisys, poznamenal: „Vítáme společnost Indosat Ooredoo jakožto nejnovější přírůstek konsorcia GreenRoam Alliance. Členové tohoto konsorcia mají přístup k našim telekomunikačním produktům a řešením, které mají pomáhat operátorům překonat výzvy trhu a vytvářet nové toky příjmů, a to díky inovaci a osvědčené technologii. Jsme přesvědčeni, že partnerské společnosti budou úzce spolupracovat na dalším rozvoji obchodu.“

Alexander Rusli, generální ředitel a prezident společnosti Indosat Ooredoo, uvedl: „Z tohoto partnerství máme velikou radost. Připojením ke konsorciu GreenRoam Alliance pokračujeme v posilování našeho profilu přední digitální telekomunikační společnosti v Indonésii díky virtuální distribuci našich sim karet slimduet®, jež může využít 10 milionů turistů ze zahraničí, kteří ročně zavítají do Indonésie. Od zahájení nové činnosti v listopadu 2015 pokračuje společnost Indosat Ooredoo v poskytování inovací. Jsme nadšeni možnostmi rozšíření našich trhů a obchodních příležitostí, které toto řešení nabízí.“

O společnosti TAISYS

Společnost Taisys Technologies Co. Ltd., člen organizace GSMA a Institutu evropské standardizace ETSI, je se svou patentovanou technologií SIMoME světovou jedničkou v poskytování mobilní konektivity a vertikálních integračních služeb v mnohých odvětvích průmyslu. Platforma společnosti TAISYS s názvem slimduet® nabízí turistům cestujícím po světě alternativní roamingové služby ve více než 200 zemích. Platforma slimduet® je také světově prvním živým ekosystémem pro technologii spotřebitelských karet eSIM. Společnost Taisys zavádí iniciativu GreenRoam Alliance, aby předcházela hrozbě odlivu zákazníků a poklesu tržeb způsobených činností operátorů OTT, snižováním cen a tlakem na marže a stejně tak byla řešením pro záležitosti spojené s neutralitou sítě. Společnost Taisys provozuje kanceláře a laboratoře pro výzkum a vývoj na Tchaj-wanu, v pevninské Číně, Hongkongu, Singapuru, Indii a Jižní Africe.

O společnosti Indosat Ooredoo

Společnost Indosat Ooredoo je předním indonéským poskytovatelem digitálních telekomunikačních služeb, který poskytuje přístup a lepší připojení pro každého zákazníka a každý obor. Indosat Ooredoo poskytuje mobilní služby, pevné linky, přenos dat a internet (MIDI) spotřebitelům, korporacím a malým a středním podnikům. Akcie společnosti Indosat jsou obchodovány na indonéské burze Indonesia Stock Exchange (IDX: ISAT).

 

http://www.taisys.com/index

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient