ALPHA posiluje své evropské obchodní aktivity

alpha

ALPHA posiluje své evropské obchodní aktivity. Převzetím podnikání v odvětví automobilové bezpečnosti a kontroly přístupu společnosti ASSA ABLOY

POLEČNOST APLPHA V EVROPĚ UPEVŇUJE SVÉ POSTAVENÍ NA GLOBÁLNÍM TRHU PRVNÍ VELKOU INVESTICÍ

ALPHA Corporation (burzovní indexy TOKYO: 3434, ISIN: 3126360001 – ALPHA), přední japonský výrobce zámků a přístupových systémů, uzavřela 2. března 2016 konečnou dohodu se společností ASSA ABLOY AB (ASSA ABLOY), globálním dodavatelem dveřních řešení se sídlem ve Švédsku. Obsahem smlouvy je převzetí podnikání v oblasti bezpečnosti a kontroly přístupu Car Lock Business (automobilové zámky), s provozy na území České republiky, Mexika, Německa, Švýcarska a Čínské lidové republiky. Dohodnutá cena je 17 milionů €.

Společnost ALPHA hodlá posilovat svou přítomnost na evropském trhu vytvářením výrobní a dodavatelské základny v Evropě prostřednictvím akvizic. ALPHA hodlá také udržet trvalý růst pomocí synergií realizovaných skupinami doplňkových produktů a technologických předností společností ALPHA a Car Lock Business.

Pokud jde o provozy podniku Car Lock Business v jednotlivých zemích, společnost ALPHA hodlá zachovat jejich současný management a organizaci, aby umožnila realizaci jejich síly v maximální možné míře.

Akvizice zvýší globální přítomnost firmy ALPHA o 5 poboček a 3 země na celkový počet 19 poboček v 11 zemích.

O společnosti ALPHA Corporation

ALPHA Corporation byla založena v roce 1923 v Japonsku. Má sídlo v Yokohamě, a byla první společností v Japonsku, která vyrábí sady klíčů pro automobilový průmysl. Její současná produktová řada zahrnuje sady klíčů a klik pro automobilové dveře, domovní zámky a zámkové skříňky na mince. Po celém světě zaměstnává více než 4500 pracovníků, a její roční obrat za fiskální rok končící 31. března 2015 byl 48,6 miliard ?. Společnost ALPHA v rámci svého poselství „Inovace pro kontrolu přístupu“ pokračuje ve vytváření nových hodnot pro společnost prostřednictvím inovací v systémech kontroly přístupu.

O společnosti ASSA ABLOY AB

Společnost ASSA ABLOY má centrálu ve Švédsku, a je kótovaná na stockholmské burze (Stockholm ASSA B). Je světovým lídrem v odvětví řešení dveřních systémů, a zaměstnává více než 46 000 zaměstnanců po celém světě.

Originální verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com:http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51290892&lang=en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient