ALTRO podlahové materiály fenomén v oboru dopravy

ALTRO podlahové materiály fenomén v oboru dopravy

Nabízíme vám odpovědi na otázky, proč právě Altro?

• Altro v dopravě – autobusy, vlaky, tramvaje, metro…

• Altro ve veřejných budovách – školy, nemocnice, kuchyně, výrobní prostory…

• Anvi Trade s.r.o. – výhradní dovozce podlahovin Altro do České republiky

S podlahovými materiály Altro se potkáváme denně, aniž bychom si to uvědomovali. Jsou to vysoce kvalitní, špičkové materiály s mimořádnými vlastnostmi, používané na podlahách v autobusech městské dopravy, vagónech metra, vlaků, tramvajích, ale také ve veřejných budovách, nemocnicích, průmyslových halách. To je pouze stručný výčet míst, kde všude je možné podlahové materiály značky Altro instalovat. V České republice kompletní sortiment dodává výhradní dovozce společnost Anvi Trade s.r.o.

Altro z pohledu zákazníků nejsou jenom samotné materiály, ale již celý fungující sofistikovaný obor zabývající se odborným pokládáním podlahovin a technologiemi. Anvi Trade se soustřeďuje na odborné poradenství a školící činnosti pro správnou instalaci materiálů Altro ve všech prostředích včetně zmiňovaných dopravních prostředků. Je to poprvé, kdy máme možnost setkat se s tak obsáhlou a komplexní nabídkou činností v oboru, jenž se zabývá interiérovými podlahami v mnoha oblastech našeho běžného života. Náš zájem je nyní hlavně zaměřený na oblast veřejné dopravy, kde se předpokládá nejvyšší možná kvalita instalovaných podlah při dlouhodobém udržení funkčnosti a dalších jiných mimořádných vlastností po celou dobu životnosti vozidel veřejné dopravy.

Několik otázek, které by vás mohly zajímat, jsme položili panu Janu Zahradníčkovi, obchodně technickému poradci ze společnosti ANVI TRADE.

• V čem spatřujete největší konkurenční výhody u podlahovin Altro?

Altro Ltd. jakožto nejstarší výrobce pružných protiskluzových podlahovin nabízí nejen patentované složení svých podlahových krytin, které spočívá v unikátní kombinaci prémiového vinylu s obsahem směsi zrn oxidu hlinitého Al2O3 a karbidu křemíku SiC, jenž je fixováno výztužnou mřížkou ze skelných vláken, ale zároveň i nejširším portfoliem typů, tlouštěk a designů podlahovin tak, aby zákazník nalezl vždy optimální řešení pro své vozidlo z hlediska jeho životnosti, určení a předpokládané míry a frekvence zátěže.

• Které vlastnosti ALTRO z hlediska bezpečnosti pohybu po něm byste zejména zdůraznil?

Díky výše zmíněné kombinaci použitých zrn Al2O3 a SiC jsou podlahové krytiny Altro protiskluzné a tedy bezpečné pro pohyb i za mokra. Tato situace je zejména v zimních měsících ve vozidlech hromadné dopravy osob běžná.

• Předpokládaná životnost u dopravních prostředků je různá, u autobusů například 10 – 15 let, ale u vlakových vagonů, nebo tramvají klidně i 30 let. Pamatuje se na to v sortimentu Altro, aby materiály vydržely po celou dobu životnosti vozidla?

V současné době je v nabídce 28 typů podlahovin v 8 různých tloušťkách od 1,8 mm až po 4 mm. Tato škála nám tedy umožnuje nabídnout zákazníkům podlahoviny s garantovanou životností 10,15,20 i 30 let a to i v různých dekorech, případně specifických provedeních na přání zákazníka.

Kontakt na výhradního dovozce Anvi Trade s.r.o.: http://www.anvitrade.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient