Auto z bazaru? Nechte si ho raději dovézt z Německa!

dovoz aut ze zahraničí, dovoz aut z Německa, Dovoz aut

Nové auto si může dovolit málokdo. Většina lidí se vydá do autobazaru, nebo zkoumá inzeráty na nejrůznějších inzertních portálech. Ani jedno z těchto řešení vám ale nikdy nezajistí, že za slušnou cenu dostanete také slušný vůz. Zkuste to úplně jinak. Nechte si dovézt auto z Německa!

Není pochyb o tom, že v mnoha okolních státech se po silnicích prohánějí lepší modely než u nás v Česku. Naši západní sousedé mají vyšší platy, a tak si mohou dovolit auta vyšších tříd. I oni ale občas svůj vozový park obměňují, a tak se zbavují svých starých plechových miláčků. A to je vaše šance!

Nákup ze zahraničí po vlastní ose je dost problematický

Samozřejmě se můžete o dovoz aut ze zahraničí postarat sami. Setkáte se ale se spoustou potíží. Tou první je už jazyk. Pokud jej neznáte, jen těžko se domluvíte. Dále laik nemusí poznat, že s autem je něco v nepořádku. Je třeba zařídit převozní značky, zajít s původním majitelem na tamní úřad a odhlásit vozidlo. Starostí je prostě spousta.

Nejlepší pomoc v Česku nabízí Dovez to dál

S nápadem na dovoz aut z Německa přišli před několika lety kluci z Dovez to dál. Tato firma dováží auta zejména ze západu, protože tam má podchycené všechny detaily. Ví, kde vozy hledat, na co se zaměřovat při jejich prohlídce, má zakoupené převozní značky atd. U každého auta ověřují historii, ručí za to, že není kradené ani zatížené věcným břemenem, nemá přetočený tachometr. Celý proces je tedy mnohem bezpečnější, než kdybyste se pokusili sehnat vůz ze zahraničí sami.

Poradí a dovezou, co potřebujete

Tým Dovez to dál dováží z Německa auta podle potřeb zákazníků. Někteří vědí přesně, co chtějí, tedy značku i typ, případně rok, kilometry apod. Další jsou schopní specifikovat jen cenové rozmezí. Ani jedna varianta není problematická, odborníci rádi poradí. Auto vám pak seženou do několika dnů, přivezou vám ho přímo před dům. A kolik takový dovoz stojí? Cena se odvíjí od hodnoty vozu. Do částky 400 000 Kč můžete počítat s cca 20 tisíci korun za dovoz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient