Balení a kompletace zboží jako mávnutím kouzelného proutku

Potřebujete balení a kompletaci zboží, skinování, zatavování, polepování, zavařování do PE a PP sáčků? Obraťte se na osvědčenou firmu, která se postará o vše důležité. Ať už se sháníte po jakékoliv ze jmenovaných činností, myslete na preciznost prováděných úkonů a pečlivost v každém ohledu.

Skinování a zavařování do PE a PP sáčků

Víte vlastně vůbec, co je to skinování? Jedná se o ekonomicky přijatelnější variantu blistrování. Toto tavení výrobku folií ke kartonu kopíruje výrobek bez jediné chybičky. Skinovací folie je ohleduplná k životnímu prostředí, shoří bez vydání škodlivin a při rozkladu neznečistí řeky ani potoky. Dalším potřebným úkonem je zavařování do PE a PP sáčků. Tento styl balení se používá tam, kde by se mohl produkt teplem poničit. Při chodu firmy se nevyhnete polepování čili etiketování výrobků českými návody, ale i reklamními etiketami. K této činnosti patří i výroba nálepek a čárových kódů.

Zatavování – rychle, účinně, napořád

Určitě moc dobře víte, že se zatavuje do folií smrštěných teplem. Často se zatavují reklamní a marketingové dokumenty anebo jídelní lístky v restauracích. Zatavování se využívá i při spojování více kusů zboží dohromady, baleníkosmetických i drogistických výrobků, potravinářského zboží i při balení knih a tiskovin. Vždy musejí být dodržovány hygienické podmínky u produktů, které to striktně vyžadují, jako jsou potraviny. Balení a kompletace zboží má svůj obrovský význam.

Balení výrobků v šikovných rukou

Pokud máte o tyto služby zájem, spojte se s chráněnou dílnou PROBAL Kladno. Společnost se věnuje propagaci, kompletaci i balení výrobků. Veškeré úkony probíhají ve vlastních prostorech. Spolehněte se na šikovné ruce pracovníků. Ať se jedná o polepování, zatavování a kompletaci, je zaručen výsledek na jedničku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient