Bára Špotáková a Leoš Mareš běží pro děti z dětských domovů!

V neděli 4. září 2016 se uskuteční už 2. ročník akce Běháme pro děti na podporu dětí z dětských domovů. Sportovně zábavné odpoledne na Výstavišti Holešovice moderuje Leoš Mareš a běžecký závod o délce 100 metrů až 5 km odstartuje Barbora Špotáková. Cílem akce je podpořit děti z dětských domovů a také organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI, která v rámci svých programů těmto dětem pomáhá.1462364302_1[1]

„Věřím, že druhý ročník bude ještě úspěšnější než ten první, kdy výtěžek z této akce činil 300.000 Kč. Moc děkuji všem partnerům, díky jejichž podpoře můžeme tuto akci realizovat. Jsem si jistá, že i letos bude pomáhání dětem z dětských domovů všechny bavit,“ říká Michaela Chovancová, ředitelka pořádající organizace DEJME DĚTEM ŠANCI.

Běžecký závod, který Bára Špotáková odstartuje v 16:00, je připraven v délce 100 metrů až 5 km a mohou se ho zúčastnit jak dospělí, tak děti. Moto závodu je: „Čím dál doběhnete, tím víc pomůžete!“ (dětem z dětských domovů na cestě do života). Kromě závodu se děti a jejich rodiče mohou bavit na dalších sportovních disciplínách a bude připravena velká dětská zóna.

Během zábavného odpoledne vystoupí kromě Leoše Mareše i zpěvák Pavel Callta a kapela Support Lesbiens.

Přijměte pozvání:

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketstream, děti do 12 let mají vstupné zdarma.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

poskytuje komplexní pomoc dětem z dětských domovů na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě vyrůstající v dětském domově, které zájemce o podporu něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro něj po lidské i finanční stránce přijatelná. V současné době má DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. navázánu spolupráci se 34 dětskými domovy ve všech krajích České republiky a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí.

Více informací a seznam dětí, kterým můžete pomoci, najdete na webových stránkách www.dejmedetemsanci.cz.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je členem AVPO – Asociace veřejně prospěšných organizací, která sdružuje organizace, mezi jejichž hlavní priority patří transparentnost a profesionalita při vykonávání veřejně prospěšné činnosti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient