Na dovolenou půjčeným autem

Cestovat na dovolenou po Evropě automobilem je praktické. Nemusíte se spoléhat na nikoho cizího, jedete si podle svých představ a svým tempem a zastavíte si přesně tam, kde potřebujete. Auto je také jedním z mála dopravních prostředků, které vyhovují téměř každému. V autobuse se spoustě lidem dělá špatně, jiní se bojí létání. Ale co dělat, když vlastní auto nemáte, nebo by dlouhou cestu nezvládlo? Půjčte si ho!key-791390_960_720[1]

Dobrá autopůjčovna Praha poslouží nejen lidem, co žádné auto nemají, nebo vlastní starý vůz, který by k moři nedojel. Rovněž některé velké rodiny a party přátel už přišly na to, že je lepší si půjčit velké auto, než se trmácet malým vozem, do něhož se nic nevejde.

Proč se vydat na dovolenou s autem z půjčovny?

Můžete si být jisti, že se vám cestou nic nestane. Vozy z autopůjčovny jsou pravidelně servisovány a nebývají staré. A kdyby přece jen k něčemu došlo, mnoho půjčoven poskytuje servisní služby, takže budete mít někoho, kdo vám pomůže.

Finančně to nevyjde až tak draho, záleží samozřejmě na autě, které si půjčíte. Musíte však započítat to, že v ceně zpravidla bývají i dálniční známka, dětská autosedačka a jiné užitečné doplňky.

Jak vybrat dobrou autopůjčovnu?

V létě většinou probíhají akce, protože v tomto období si lidé automobily půjčují nejvíce (kvůli dovolené, svatbě a jiným příležitostem). Ale nedívejte se jen na ceny. Zajímat by vás mělo i to, jak se firma chová ke svým zákazníkům. Někdy je lepší si připlatit a mít v ceně výše zmíněné extra služby.

V Praze určitě stojí za zvážení autopůjčovna West Car Praha. Byla založena už v roce 1989, takže se určitě jedná o jednu z prvních firem tohoto druhu v ČR. Nabídku aut má bohatou, zaměřuje se na značky Audi, BMW, Ford, Mercedes Benz, Peugeot, Renault, Škoda, Volkswagen a Volvo. Sortiment je pestrý i z hlediska velikosti auta a pohonu kol. Vyberou si rovněž řidiči zvyklí na automatickou převodovku. Obrovskou výhodou ve srovnání s konkurencí je fakt, že u West Car Praha se neplatí žádná kauce.

acronym-bmw-1368279_960_720[1]Co potřebujete pro zapůjčení auta?

Musí vám být minimálně 21 let a řidičský průkaz potřebujete vlastnit déle než dva roky. Je nutné se prokázat řidičským a občanským průkazem (případně pasem). West Car Praha půjčuje auta krátkodobě i dlouhodobě, minimálně však na 24 hodin.

Zkuste se podívat na jejich nabídku na webu www.autopujcovna-west-car-praha.cz, aktuálně mají akci třeba na Citroen C4 Cactus či Škodu Citigo. Autopůjčovna je dobrým řešením také v případě, že se vám nějaký vůz líbí, ale před koupí si jej chcete nejdříve vyzkoušet. Mrkněte na lákavou nabídku a svezte se v pořádném autě, jaké jste si vždy přáli řídit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient