Blíží se Black Friday: Víte, co koupíte blízkým?

Podzim je obdobím plné přípravy na vánoční svátky. Patříte k těm, kteří už přemýšlejí nad inspirací na dárky pro své nejbližší?

Knihy nebo kosmetika: Co letos Ježíšek přinese vám?

Stálicí na seznamech pro Ježíška je jednoznačně kosmetika. Luxusní přípravky pro péči o vlasy i tělo jsou určeny hlavně dámám. Chybu však s tímto druhem dárků neuděláte ani u celé řady mužů. U něžného pohlaví rozhodně zabodujete i s kosmetikou dekorativní.

A protože jen zdravé může být krásné, můžete oblíbené kosmetické balíčky doplnit i produkty z lékárny. Například dámy ocení kolagen na vlasy, dědečka zase potěšíte přípravkem, který mu pomůže od bolavých kloubů.

Patří vaši bližní mezi ty, kteří nejradši tráví svůj čas s kvalitní literaturou? Kniha je jednoznačně dárkem, kterým vzbudíte nadšení u obou pohlaví. Tyto dárky navíc milují všechny věkové kategorie, obdarovat zvládnete elegantně pubertálního potomka i babičku.

Elektronika je všudypřítomná a jde o samozřejmou součást života nejen mladší generace. Váš teenager tak ocení například bezdrátová sluchátka nebo nový flash disk. Zejména pánové si rádi rozbalí například nový dron. A elektrickou koloběžku využijí pro přepravu po městě muži i ženy..

Se zdravím můžete propojit i nákup nejrůznějších doplňků, jako je například ergonomická podložka pod myš, stojánek na notebook či brýle filtrující modré světlo. Opět se jedná o překvapení dostatečně univerzální pro obě pohlaví.

Black Friday přináší slevy

A protože podzim je nejen ideálním obdobím pro nákup dárků, ale také čas slev, můžete využít i atraktivní akce. Oblíbenou událostí mezi nakupujícími i obchodníky je tzv. Black Friday. Slevy mohou v tomto období dosahovat až desítek procent.

Navíc se vztahují na široký sortiment. Pokud máte ve svém nejbližším okolí knihomola, už si v kalendáři zaškrtávejte Knihy Dobrovský Black Friday. Letos konkrétně tato akce proběhne 25. listopadu.

Zatím se ta správná vánoční inspirace nedostavila? Možná vás potěší, že do Black Friday se stabilně zapojuje řada obchodníků včetně těch největších a nejznámějších jmen. V rámci Alza Black Friday na e-shopu Alza.cz tak zaručeně letos vánoční dárky s přehledem vyřešíte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient