Betonový plot je i pro vás

Myslíte si, že vás betonový plot nemá čím překvapit? Dovolíme si oponovat. Už podle názvu asi čekáte, že betonový plot bude vyroben z betonu. No jistě, z čeho jiného? Podstatné ale je, jak vypadá. Betonový plot není žádný šereda, za který byste se měli pomalu stydět. To rozhodně ne, betonové ploty se vyrábí s různými dekory, můžete si je nechat postavit v různé barvě a o tvaru a velikosti plotu také rozhodujete vy sami.

Jaký vám vyhovuje

Betonové ploty jsou velmi variabilní, je zcela na vás, jak bude výsledný plot vypadat. Jednou z možností je plot dekorovaný z jedné strany, další je oboustranný betonový plot. Nejčastějším dekorem jsou cihličky a štípaný kámen, velmi populárním se ale stává také lamelový plot. Zdá se vám plot z betonu jednotvárný? Kombinujte barvy, vzory, nebo vsaďte na dřevo. Mezi plotové dílce i jako originální způsob zakončení můžete využít dřevěné latě ve zvolené barevné variantě. Uvidíte, jak se plot rozzáří, oživí a opticky odlehčí. Výška plotu je také na vás, záleží na tom, zda budete plot používat jako ochranu soukromí a majetku, nebo spíš jako symbolické vymezení vlastního prostoru. Také s tvarem zakončení si můžete hrát, zatímco rovné je spíš vhodné k moderním domům, ke starším domům budou mnohem lépe pasovat betonové ploty zakončené do oblouku, mřížkou nebo již výše zmiňovaným dřevem.

Když ho chcete vidět

Nejste z těch, kteří si plot představí jen na základě popisu? Potřebujete víc? Vyzkoušejte on-line vizualizaci. Zadáte do konfigurátoru parametry plotu a vizualizace vám ukáže výsledný plot kolem vzorového domu. Můžete zkoušet různé varianty a vybrat si tu nejvhodnější pro vás. Trváte na tom, že chcete plot vidět na vlastní oči? Potom navštivte vzorkovou prodejnu v Tupadlech u Čáslavi. Objednejte si i vy betonový plot s montáží a ušetřete nyní na montáži 20 %. Svůj plot můžete mít ještě do konce roku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient