Budete potřebovat odvoz suti?

suť

Blíží se léto a to je období, kdy se spousta lidí pouští do rekonstrukcí, bourání starých a stavění nových domů. Jiní vyklízejí půdu, další likvidují zahradní odpad. Je-li to i váš případ, nejspíš budete shánět dopravu na odvoz suti a dalšího nepořádku.

Pokud se vám o stavbu či bourání bude starat firma, je dost možné, že odvoz suti sama zařídí. Není to ale podmínkou, a tak se raději dobře domluvte. Shánět dopravu na poslední chvíli je značně problematické, obzvlášť o víkendu nebo v pátek, kdy se do prací pouští většina lidí. Přesto jsou výjimky. Například pražská firma Odvoz-sut.cz, která sídlí na ulici Partyzánská v Praze 7, je schopná k vám přijet do dvou hodin od objednání. Pamatujte na ně, až budete v létě potřebovat urgentní pomoc.

Odborníci vám poradí, co bude nejlepší

Nejste si jistí, jak velké vozidlo potřebujete? Zavolejte odborníkům a popište jim, co hodláte bourat nebo vyklízet, oni si s tím už nějak poradí. Přivezou vám kontejner, do něhož můžete nakládat suť, a až vše naložíte, zatelefonujete dispečerovi a on k vám pošle nákladní auto. Samozřejmě se dá domluvit i tak, že u vás bude auto čekat, než se suť naloží, nicméně tato varianta bývá obvykle dražší.demolice, odvoz suti

Cena za odvoz suti a jiného odpadu se pochopitelně odvíjí od množství, ale také typu nákladu. Suť a zemina patří k těm levnějším, naopak nejdráže vás vyjde odvoz směsného odpadu.

Nejen suť vám odvezou

Firmy zabývající se odvozem suti jsou obvykle schopné odvézt i jiné materiály. Může se jednat o odpad z demolice, vyklízení domu, zahrady, živnostenský a komunální odpad. Budete-li mít zájem, pomohou vám rovněž s nakládkou. Buď pošlou vlastní pracovníky, kteří přiloží ruku k dílu, nebo přivezou strojní nakladač. Nakonec vám předají i tzv. potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, to je nezbytné například pro kolaudační rozhodnutí. Prostě a jednoduše nechat odvoz a likvidaci odpadu na profesionálech se vyplatí.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient