Vyzkoušejte netradiční wellness! Koupele v pivu omladí vaši pokožku a osvěží organismus

Milovníci piva! Věděli jste, že váš oblíbený zlatavý mok je jak chutný, tak zdraví prospěšný, a to nejen ve skle? Pivní lázně vás přesvědčí.

Více než tekutý chléb

Léčivé účinky piva jsou lidstvu známy již po staletí, pivovarské kvasnice byly ostatně doporučovány jako lék na mnoho nemocí. Nyní ozdravné užití piva znovu objevujeme – a je z čeho vybírat. Jistě jste se již setkali se šampony, krémy nebo sprchovými gely s příměsí chmelu. To nejlepší, tedy pivní koupele, si ale pravděpodobně doma nepřipravíte. Do kůže jimi proniká celá řada vitamínů, aminokyselin a stopových prvků. Kromě kůže regenerují také vlasy. Současně pivo pozitivně působí na nervovou soustavu a přispívá k detoxikaci organismu. Zábaly z pivovarských kvasnic jsou oblíbenou omlazovací procedurou. Pomáhají vyhladit vrásky a vyživovat pokožku, účinně bojují s lupenkou, akné a ekzémy, diskutuje se také o jejich zeštíhlujících účincích.

Pro muže, kteří mají vše

Wellness víkend v pivních lázních je ideálním narozeninovým dárkem pro muže. Jestliže vám tedy partner nebo otec neustále opakuje, že nic nepotřebuje, kupte mu zážitek, na který nezapomene. Když se k němu přidáte, prospěje to nejen vašemu vztahu, ale i zdraví. Koupel si můžete užít v dřevěných kádích, které navodí báječnou atmosféru. Jsou dostatečně prostorné i pro dva, romantické koupeli v páru tedy nestojí vůbec nic v cestě. Během chmelové relaxace můžete popíjet pivo v libovolném množství. Pivní koupele České Budějovice doprovází totiž neomezená konzumace výborného 12° nefiltrovaného piva Bernard.

Odpočinek i zábava

Pokud si vaše vyčerpané tělo a nervy žádají trochu odpočinku, zavítejte do Pivních lázní České Budějovice. Užijete si procedur do sytosti – pivní a vinné koupele, relaxační masáže, vířivka České Budějovice, to vše v příjemné atmosféře. Léčebná kúra se provádí ve vodě o teplotě 37° C, nejen z tohoto důvodu by se jí měli vyhnout lidé po operaci srdce a ženy ve vyšším stupni těhotenství. Všichni ostatní jsou vítáni k příjemnému odpočinku a konzumaci. Přijedete-li na celý víkend, můžete relaxaci spojit s návštěvou nádherných hradů a zámků jižních Čech.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient