Zápis do mateřské školky soukromé není tak finančně náročný

V době, kdy narůstá zájem o zápis do mateřské školky, nastupují na řady u školky soukromé. Jednak výborně zaplňují díru po chybějících školských zařízení a mnohdy svými aktivitami a prostředím předčí MŠ státní. Mateřské školy Pro Family jsou rozesety po Praze a jejich počet stále roste. Výjimečné přirozené prostředí, zaškolený personál, výtečná kuchyně a aktivity, při kterých se děti nebudou nikdy nudit – to jsou přednosti Pro Family. Zajímavá je i cena školkovného.

Právě probíhá zápis do mateřské školy

Mateřské školy Pro Family jsou rozmístěny v mnohých pražských částech. Působiště mají v Modřanech, kde je školka Čiperka, na Praze 9 – školka Prosek, školka Dubeč sídlí v Praze 10, Růžová se nachází na Praze 9, Točitá v Praze 4 a Praha východ hostí školku Měšice. Zápis do mateřské školy probíhá v jarních měsících a před prázdninami, proto jej neodkládejte.

Zajímavý je i ceník školkovného, který neodradí, naopak nadchne. Měsíční paušální poplatek je 2500 korun. Dále se počítá třicet korun za každou hodinu, již dítě stráví ve školce. Tyto ceny zahrnují částky za stravné, jiné další poplatky neplatíte. Stejně tak se neplatí školné v případě nemoci dítěte anebo jeho jiné absenci. V porovnání s jinými soukromými mateřskými školkami tyto částky nejsou nikterak přemrštěné, platíte opravdu nejméně, co lze.

Vezmeme-li v potaz, v jakém přírodním prostředí se zahradou se vaše děti budou pohybovat a jaké zájmové činnosti jsou pro ně organizovány, investice nyní do dětí vložená se vám v budoucnu určitě vrátí. Školky Pro Family se o svěřené děti starají s neobvyklou péčí a láskou, vymýšlí se stále zábavnější program, stejně jako je postaráno o jejich zdravé stravování. To jsou benefity, za něž se děti určitě jednou odvděčí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient