Bytelná podlaha je základem důstojného bydlení

betonování podlahy Urbánek

Nezáleží, zda si vyberete betonovou nebo litou anhydritovou podlahu, vždy je třeba zohlednit charakter budovy, velikost místností i smysl jejího užívání. Pro veřejné budovy s velkými prostranstvími, kde se počítá se zvýšeným počtem pohybujících se osob, jsou betonové podlahy ideální volbou. Stejně tak v průmyslových halách, obchodních centrech nebo skladech je beton základem, který přetrvá věky a vydrží nadměrné nosnosti. Lité anhydritové podlahy mají skvělé využití v rodinných domech, bytech i kancelářích.

Individuální řešení zakázek pro byty, domy i veřejné budovybetonování podlahy Urbánek

Na pokládku podlahy a izolace podlahy je nutné pozvat si odborníky, kteří mají specializaci právě na danou činnost. Firma Urbánek se zabývá pokládkami betonových i litých anhydritových podlah již dvanáct let. Díky letům praxe dovede odhadnout nejvhodnější postupy, volí technologie odpovídající typu budovy a charakteru užívání. Každá zakázka je realizována s ohledem na přání zákazníka, nikdy nedochází k reklamacím špatně odvedené práce, ba naopak. Za kvalitně provedenou prací si zaměstnanci firmy stojí a její spokojení zákazníci se ke společnosti vracejí se zadáním dalších zakázek, stejně jako ji doporučují svým známým. Vždyť ne vše, co se dozvíte a dočtete na internetu, může být pravda. Spokojení zákazníci jsou vizitkou dobře odvedené řemeslné práce.

Pokládka betonových i anhydritových podlah ve školách a kancelářích

Před jednotlivými realizacemi a v průběhu příprav pracovníci firmy poskytují poradenství, co se týče volby materiálu i detailů při konkrétním provádění. Nezáleží, zda se jedná o betonové podlahy nebo anhydritové podlahy pro bytovou jednotku, velkou administrativní budovu či halu, každý zadavatel je podrobně informován o prováděných aktivitách i možných zlepšeních mimo původní plán. Firma soustředí svou činnost na interiérové úpravy, exteriérová zpracování podlahových krytin a pokládek ve školách, zdravotnických zařízeních, komerčních i administrativních prostorách. Na společnost se můžou se svými požadavky obrátit i větší firmy, pro něž je dodáván materiál a stavební doplňky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient