Troufnete si na atypické skleněné obklady do kuchyně?

skleněné obklady

Ano, rozumíte správně. Skleněné obklady do kuchyně jsou raritou, která se dostává do obliby i v tuzemských domácnostech. O co se jedná? K čemu je sklo, když je pod ním vše vidět? Poradíme vám nějaké tipy a triky, kterými rozzáříte svůj domov a nadchnete zvídavé návštěvy, jež běžně v rámci rodinných rozprav nenechávají na příslušnících klanu nit suchou.

Nadčasové skleněné obklady do kuchyně a koupelny

Pokud se obáváte návštěvy tchyně, pořiďte si skleněné obklady do kuchyně, uvařte jí něco dobrého a pak ji nenápadně pozvěte. Určitě uspějete! Obklady můžete s úspěchem použít v kuchyni i koupelně. Mají výtečné voděodolné a teplu vzdorné vlastnosti, díky nimž se v místnostech nešíří vlhko a s ním související plísně, zápach a špína. Díky tomu, že se tyto obklady vyrábějí v klasických čtvercových tvarech, ale i v jiných velikostech a obdélníkovém tvarování, ideálně se hodí i k zakrytí a ozvláštnění větších ploch, překladů a předělů. Skleněné panely do kuchyně a koupelny se zhotovují v nenápadných elegantních designech, ale můžou být i barevné a výrazné. Opracováním materiálu došlo k velmi snadnému udržování, odolnosti vůči poškrábání či odlamování.

skleněné obklady
Foto: domesticated-desk

Skleněné doplňky, zrcadla, schodiště i podlahy ze skla

Sklenářství České Budějovice je specialistou v oboru zpracování a realizace veškerých skleněných doplňků do interiérů. Dodává zrcadla, instaluje skleněná schodiště, stěny i podlahy. Nebojí se ani výstavby skleníků a skleněných doplňků do exteriérů. Rozmanité doplňky do domácnosti, které jsou zhotoveny ze skla či v kombinací s jinými materiály, jsou vítaným oživením každého bytu či domu. Toužíte-li po atypickém skleněném stolku, teráriu či stěně plné zrcadel, která opticky zvětší a zútulní váš dům, prohlédněte si fotogalerii z webových stránek sklenarstvicb.eu a nechte se inspirovat.

Bezrámové zasklívání oken i opravy dveřních výplní

Mezi samozřejmé služby, jež sklenářství České Budějovice poskytuje, patří zasklívání, výroba skleněných výplní oken i dveří, bezrámové zasklívání, jakož i okamžité řešení akutních potřeb u rozbitých skleněných výplní.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient