Hudební večery a jiné atrakce Českých Budějovic

ubytování v Českých Budějovicích -Zadní Mlýn - pokoje

České Budějovice jsou malebné město na soutoku Vltavy a Malše. Jedná se o metropoli jižních Čech, univerzitní město a také místo, kde se psala historie. Nachází se tady první koněspřežná železnice v Evropě, dlouhodobě se tu loví skvělí kapři a vaří tady výborné pivo.

Na co jezdit do zahraničí, když i Česká republika má tolik co nabídnout? Lidé většinou ani neví, co všechno mohou vidět doslova za humny. A my vám teď představíme, jak se dá strávit dovolená ve známém jihočeském městě. Najděte si ubytování České Budějovice, vyberte si aspoň pár bodů z našeho programu a vyjeďte třeba na prodloužený víkend!

ubytování v Českých Budějovicích -Zadní Mlýn

Každý si najde zábavu podle svého gusta

Milovníky kultury potěší hudební večery konající se každé úterý a čtvrtek až do 24. srpna. Zdarma se také budou promítat filmy v letním kině Háječek v městském parku. V Galerii Na dvorku se každý čtvrtek v poledne koná ukázka nějakého lidového řemesla, návštěvníci si samozřejmě mohou činnost i vyzkoušet.

Milovníci přírody určitě ocení cyklostezku podél Vltavy, jež je vhodná i pro kolečkové brusle. Za vidění stojí i nedaleké Dívčí Kámen, hrad Rožmberk, či ZOO v Hluboké nad Vltavou, kde o prázdninách pořádají večerní komentované prohlídky.

A rozhodně nezapomeňte na návštěvu pivovaru s expozicí Příběh budějovického piva. Ochutnávka je samozřejmostí.

Ubytování je lepší hledat v centru

Jelikož se v Budějovicích neustále něco děje, je lepší najít si apartmány České Budějovice co nejblíže centru města. Ve vhodné lokalitě se nachází například apartmány Zadní Mlýn, které potěší moderním vybavením i přijatelnou cenou. Přestože je to odsud blízko do centra, jedná se o klidné a romantické zákoutí. Dům si navíc zachovává historickou podobu, takže si užijete skvělou atmosféru.

Ať už se rozhodnete vydat pouze do pivního města, nebo prozkoumat větší část jižních Čech, ubytování v Českých Budějovicích pro vás bude výhodné. Vycestovat se odsud dá všemi směry.

ubytování v Českých Budějovicích -Zadní Mlýn

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient