Cambium Networks oznámila spuštění bezdrátové širokopásmové platformy

Cambium Networks

Cambium Networks oznámila spuštění bezdrátové širokopásmové platformy ePMPTM 2000

Společnost Cambium Networks oznámila spuštění bezdrátové širokopásmové platformy ePMPTM 2000 a nové sektorové antény pro výjimečný síťový výkon v prostředí reálného světa se silným rušením

– Platforma příští generace ePMP umožňuje poskytovatelům služby širokopásmového internetu (WISP) poskytovat bezdrátovou širokopásmovou konektivitu v místech se silným rušením –

Cambium NetworksTM, přední světový poskytovatel bezdrátových širokopásmových řešení, dnes představil produkt ePMP 2000, čímž rozšířil své bezdrátové širokopásmové portfolio ePMP. Produkt ePMP 2000 je podporován technologií HypureTM, včetně funkcí Smart Beamforming a Intelligent Filtering ke snížení rušení ve velkých rušných oblastech. Produkt ePMP 2000 funguje v 5GHz frekvenčním pásmu, díky čemuž jde o ideální řešení pro zvýšení výkonu sítě v prostředí reálného světa s vysokým rušením, se kterým se potýkají poskytovatelé služeb bezdrátového internetu na celém světě.

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20140613/117974

Klíčové vlastnosti sektorové antény ePMP 2000 jsou:

• Technologie Hypure – s funkcemi Intelligent Filtering a Smart Beamforming, výkon sítě v prostředí reálného světa s vysokým rušením je dnes lepší než kdy dříve.

• Opakované využití stávajících předplacených modulů ePMP 1000 – ochrana investic poskytovatelů služeb a snadný upgrade na ePMP 2000 při zlepšování výkonu sítě.

• Veškeré výhody produktu ePMP 1000 zahrnují funkce GPS Synchronization a eFortifyTM. eFortify zajišťuje optimalizaci výkonu a latence systému v přítomnosti externího rušení.

• Vynikající spolehlivost, výkon a škálovatelnost za přijatelnou cenu.

„Okamžitě jsme pozorovali vyšší výkon, většinou v uplink spojeních,“ ,“ uvedl Joe Falaschi, generální ředitel společnosti E-vergent. „Před touto změnou jsme registrovali úrovně MCS okolo 2, 3 nebo 4 a zaznamenávali jsme hodně rušení mimo kanál. Okamžitě jsme pozorovali zlepšení úrovní MCS na 10 až 15.“

„Společnost Cambium Networks se zaměřuje na řešení výzvy vysokého rušení, nízkospektrálních prostředí, kterým dnes čelí mnoho našich WISP zákazníků,“ uvedl Sakid Ahmed, technický ředitel společnosti Cambium Networks. „ePMP 2000 poskytuje nejlepší výkon za maximálně konkurenční cenu a umožňuje síťovým operátorům rozšířit svou nabídku služeb.“

Nová sektorová anténa ePMP je součástí řešení ePMP 2000 a také podporuje ePMP 1000. Má kompaktní design, integrované upevnění ePMP 2000 a 1000 a nejlepší výkon v oboru. Poskytovatelé služeb bezdrátového internetu využívající sítě v 5GHz spektru zjistí, že 90° a 120° pokrytí je zejména vhodné pro sítě s vysokou hustotou vyžadující opakované použití frekvence a širokopásmové pokrytí.

Klíčové vlastnosti sektorové antény ePMP jsou:

• Opakované použití frekvence: Navrženo pro opakované použití kanálu ABAB (dva kanály pokrývající čtyři sektory), anténa má poměr přední a zadní strany 35 dB, díky čemuž je nejlepší ve svém oboru, včetně širokého otvoru ve směru dozadu.

• Kanálová flexibilita: Konzistentní příjem umožňuje operátorovi zvolit kanál kdekoliv v pásmu a dosáhnout očekávaného výkonu.

• Konzistentní pokrytí: Vynikající možnosti null fill u antény umožňují široké geografické pokrytí v rámci sektoru i v blízkosti základny věže a okrajů sektoru.

Sektorové antény ePMP 2000 a ePMP lze nyní objednávat prostřednictvímdistributorů společnosti Cambium Networks. Cambium Networks vysílá prezentaci a demonstraci systému dnes v 10:00 a 22:00 centrálního času (CDT).

O společnosti Cambium Networks:

Cambium Networks je přední světový poskytovatel bezdrátových širokopásmových řešení, které propojují nespojitelné – lidi, místa a věci. Prostřednictvím svého širokého portfolia spolehlivých, škálovatelných a bezpečných širokopásmových platforem point-to-point (PTP), point-to-multipoint (PMP) a WiFi společnost Cambium Networks umožňuje všem poskytovatelům služeb, firmám, vládním a vojenským agenturám, naftovým, plynařským společnostem a poskytovatelům veřejně prospěšných služeb, poskytovatelům internetových služeb a sítím veřejné bezpečnosti vybudovat silné a snadno udržitelné komunikační sítě. Společnost má v současné době přes pět milionů přístupových a páteřních (backhaul) rádiových antén, které se využívají v tisících náročných sítí ve více než 150 zemích. Společnost Cambium Networks má sídlo u Chicaga, její centra výzkumu a vývoje se nacházejí ve Spojeném království a v Indii a tato společnost poskytuje své služby řadě důvěryhodných globálních distributorů. Další informace najdete na: www.cambiumnetworks.com awww.connectingtheunconnected.org.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient