Nákupní centra v Rakovníku prošly modernizací

Saller Group v Děčíně

Nákupní centra společnosti Saller Group v Děčíně a v Rakovníku prošly modernizací a mají nové nájemce

Developerská skupina Saller Group, která se v Česku a na Slovensku zaměřuje na plánování, výstavbu, pronájem a správu maloobchodních ploch, neustále investuje do svých stávajících nákupních center a snaží se je zatraktivňovat pro své zákazníky. Důkazem jsou i retailová centra v Děčíně a Rakovníku. Saller Group v Děčíně

Nákupní park Kaufland Děčín v Obloukové ulici má novou fasádu a pochlubit se může i novými nájemci jako je pobočka České spořitelny, obchod s květinami, tabák Traficon, nebo originální čínskou restaurací. „Brzy zde svůj obchod otevřou také společnosti Diverse, bude se jednat o teprve druhou prodejnu této módní značky v ČR, a Pepco. Zákazníkům je k dispozici také pobočka České pošty,“ řekla Barbora Součková Centermanager Saller Group. Tyto společnosti vhodně doplňují mix stávajících nájemců, jako jsou Deichmann, dm drogerie markt, Dráčik, Euronics, Sportisimo, Jysk nebo Zoo shop Benji a nabízí zákazníkům plný servis pro pohodlný nákup.

Nedávno bylo dokončeno také rozšíření nákupního centra v centru Rakovníka, které se nachází v těsné blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Mezi klíčové nájemce patří Billa (již od roku 2008), Pepco, Planeo Elektro, Zoo shop Benji a dm drogerie markt, která rozšířila svoji prodejní plochu. „K těmto nájemcům brzy přibude i nový obchod ORION. V současné době pracujeme také na zvýšení počtu parkovacích míst pro pohodlný nákup zákazníků,“ dodala Barbora Součková.

SallerO společnosti Saller Group

Skupina Saller je developerem působícím v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Zabývá se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímá, stará se o ně a dále je rozšiřuje. V nákupních parcích a obchodních centrech se ve spolupráci s nájemci rovněž stará o pořádání pravidelných marketingových akcí pro zákazníky. Skupina je partnerem pro úspěšné obchodní společnosti a průmyslové podniky i pro menší podnikatele, kteří hledají nájemní prostor pro rozšiřování činnosti. K zákazníkům Saller Group se řadí největší jména evropského obchodu, průmyslu a IT. Společnost byla založena v roce 1981 v Německu majitelem Josefem Sallerem. Centrála skupiny sídlí v durynském městě Weimar.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient