Češi rádi investují do bydlení. O některé byty v Praze je enormní zájem

Kam s volnými finančními prostředky? Podle posledních průzkumů Češi preferují investice do bydlení. Stoupá zájem o byty, které nachází využití při pronájmu dalším osobám. Největší zájem je o byty ve velkých městech. Na špici pomyslného žebříčku se drží Praha, ale ani ta sama o sobě není zárukou, že si byt udrží cenu i v budoucích letech.  www.24zpravy.cz_rezidencetopolova_cz_nahledovy

Pokud vás prodej bytů Praha zaujal, ale nemáte žádné předchozí zkušenosti, zaměřte se na nemovitosti, které odpovídají následujícím kritériím. Klíčovou roli hrají lokalita, občanská vybavenost, dopravní dostupnost, dispozice bytové jednotky a celkový stav objektu, ve kterém se nachází.

Jak vypadá výhodná investice v praxi?

Výhodná může být i investice do bytu, který se nenachází přímo v centru města. Jako příklad poslouží byty v Rezidenci Topolová. Multifunkční objekt nabízí cenově výhodné ubytování Praha pro různé skupiny lidí a současně se v něm rozprodávají bytové jednotky.

Byty v pátém, šestém a sedmém patře byly vyprodány.Nyní jsou na prodej byty v osmém patře a kvůli velkému zájmu lidé čekají v pořadníku.

www.24zpravy.cz_rezidencetopolova_cz_02Předmětem prodeje jsou zrekonstruované malometrážní byty 1+kk a 2+kk.

Rezidence Topolová se nachází v klidném prostředí Zaběhlic (Zahradní město) a v roce 2012 prošla zdařilou renovací venkovní fasády, za kterou získala titul fasáda roku 2013 a mimo jiné i speciální cenu poroty za inovativní přístup. Byty jsou zajímavé hned z několika důvodů. Náklady na jejich provoz jsou minimální, v bezprostřední blízkosti se nachází veškeré důležité služby a přímo u objektu je autobusová zastávka na metro Skalka.

Byt v Praze patří mezi nejbezpečnější investice vůbec. Ať už si ho pořídíte za účelem budoucího prodeje, pronájmu nebo pro účely vlastního bydlení, neprohloupíte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient