Luxusní sedací soupravy italské výroby

Chcete si nechat vyrobit sedačku na zakázku a mít jistotu, že v bezpečí dorazí na místo určení? Pokud se vám jedná o kvalitu, nehledíte na cenu? Pro vaši kancelář, pracovnu, chalupu nebo obývací pokoj můžete najít spolu s vyškolenými profesionály to nejlepší možné řešení a uspořádání. Velký výběr sedacích souprav, barevných vzorů, potahů a samotných typů sedaček, z nichž každá je originál, vám také pomůže zvolit tu nejschůdnější variantu.Sedací souprava Naif

Sedačka jako pro zámeckou paní

Překrásné barokní, rustikální a zámecké sedací soupravy mohou být inspirací i pro méně náročnou klientelu. I moderní sedací souprava může mít bytelnou dřevěnou konstrukci, „retro“ dřevěné prvky jako barokní rámování. Moderní nábytek s neocenitelnými starožitnými detaily, který nabízí nevídané pohodlí, se sice prodraží, ale můžete si jej dovolit na splátky. Některé vytříbené kousky mají záruku až deset let, dlouhou dobu vám vydrží a díky stabilní konstrukci se vám na nich bude pohodlně sedět. Luxusní Park Avenueposezení s méně honosným vzhledem může propůjčit i nejmodernější sedací souprava kombinující bílou a tmavou kůži, která sází na jednoduché oblé linie a hodí se téměř do každého interiéru.

Italské luxusní sedačky

Unikátem mezi rozkládacími pohovkami je dvoupatrová sedací souprava. Přes den poskytne příjemné posezení hostům, po setmění se z ní stane dvoupatrová postel s žebříkem k horní posteli a bezpečnostní zábranou. Napadlo by vás to? Inspirujte se v internetovém obchodě s italskými sedacími soupravami iSedačky.cz. Najdete zde i relaxační křesla, sedačky s manuálním i elektrickým polohováním, rohové, starožitné i nadčasové sedací soupravy, které nevyjdou z módy. Žádná sériová výroba, jedině na zakázku, kvalitní ruční práce. Po 3-6 týdnech dorazí sedačka na místo určení, dopravu zajišťuje prodejce a je zcela zdarma od 80 000 Kč za nákup.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient