Český startup bude představen na ITB v Berlíně

Český startup bude představen na ITB v Berlíně

Globalní cestovní platforma vznikající v Praze bude schopna přizpůsobit hotelové pobyty prostřednictvím programu Artificial Intelligence & Big Data při zpracování velkých objemů dat. HotelMatching.com, první komplexní cestovní platforma, dnes oznámila své uvedení trh na mezinárodní konferenci ITB v Berlíně. Kombinuje technologie a profilování požadavků do hloubky, čímž nabízí jedinečné řešení jak pro cestující, tak pro hotely. HotelMatching.com je založen na přesném profilování podle specifických požadavků pro samotné cestující i pro jejich cílové destinace prostřednictvím nejrůznějších zdrojů, zejména hodnocením, a pro náročnější cestovatele poskytuje možnosti přímo na míru.

HotelMatching.com byla založena proto, že cestující jsou neustále zahlceni všemožnými nabídkami tisíců hotelů v jedné lokalitě a rozlišování je možné většinou jen podle ceny, což není dostačující. To je důvod, proč HotelMatching.com nabízí řešení, které si profiluje cestovatel sám a definuje omezený počet ubytovacích možností v neomezeném počtu nemovitostí v dané lokalitě. Tento proces funguje takto:

Krok 1: cestující si sám vytváří profil hosta, který používá napříč celou platformou HotelMatching.com prostřednictvím různých zdrojů, například jejich sociálním účtem, jejich historií prohlížení a dotazníku, předem určuje své cestovní preference.

Krok 2: HotelMatching.com posoudí všechny profily ubytovacích zařízení na základě selekce základních údajů poskytovaných z několika zdrojů a ověruje profily prostřednictvím milionu veřejných názorů, které jsou k dispozici on-line. Vertikální data jsou analyzována, skórována a klasifikována s cílem poskytnout uživatelům co nejvíce přesných informací a posouzení o každém zařízení.

Krok 3: HotelMatching.com páruje uživatele prostřednictvím patentovaného algoritmu, který odpovídá specifickým požadavkům na ubytování. Výsledek daleko přesahuje zjednodušený výběr místa, ceny a hvězdy hotelu. Systém kombinuje statické a dynamické hodnoty a tím má možnost poskytnout perfektní shodu. Seznamte se s našimi roboty: http://hotelmatching.com/about/.

Krok 4: HotelMatching.com je také duální aplikace pro hotelová zařízení zaměřené na přímé požadavky a preference cestovatele. Hotel má tak možnost poznat hosty a jejich specifické požadavky hned z počátku a pak je shoduje s odpovídajícím zařízením: například požadavky na velikost místnosti, vybavení pokoje, poloha, noční život a události v měste. Cestování je tak utvořeno skutečně na míru.

Za novým českým projektem stojí podnikatelé z Francie a dlouhodobí občané Prahy Jean-François Ott a Nicolas Tommasini. HotelMatching.com je jedinečný program založený na více než stech letech zkušeností generací svých zakladatelů a desítky uspěšných projektů. Mezinárodní tým odborníků poskytuje výhodu odborných znalostí v oblasti umělé inteligence, výpočetní techniky a řízení webového projektu.

„HotelMatching.com je pro obě strany tohoto trhu: jak pro hoteliéry tak pro cestující. Pro uživatele chceme dosáhnout snížení počtu nepřeberných a nepřehledných možností s výsledkem, který zvyšuje jejich přesnost. Pro hoteliéry: naším cílem je jim pomoci poznat své klienty a přizpůsobit se jejich cestovním požadavkům. Vracíme se ke kořenům v oblasti pohostinství, osobní služby a nových zdrojů příjmu. Chceme poskytnout hotelierům více zákazníků a zvýšit jejich viditelnost, „ řekl Jean-François Ott, spoluzakladatel HotelMatching.com.

„Věříme, že současní cestující hledají vysokou kvalitu za odpovídající cenu. Přinášíme nástroje vyvinuté inovativně a uvědoměle. Hluboké profilování cestujících i hotelů a sofistikované roboty algoritmů shody přinášejí lepší výsledky jak pro cestujicí tak i pro hotely „ řekl Nicolas Tommasini, spoluzakladatel HotelMatching.com.

HotelMatching také poskytuje hostům a hotelům nové způsoby, jak komunikovat a řešit problémy související s cestováním. Tyto nástroje zahrnují:

* Myroom Online: zde si hosté mohou nastavit předvolby, aby si pokoj objednali podle jejich představ

* Chat: interaktivní nástroj s automatickým překladem integrovaným pro lepší komunikaci

* MyMiniBar: automaticky přizpůsobuje preference položek v minibaru a občerstvení ještě před příjezdem klienta

* Under1Roof: dočasná sociální síť pro hosty ve stejném hotelu

* GetMeBack: nástroj, který pomáhá cestujícím určit nejkratší cestu jak se dostat zpět do svého hotelu

HotelMatching.com technologie byla vyvinuta v průběhu roku 2015 a je to dynamická cestovní platforma poskytující “full-service”, která reaguje na nejnovější trendy a má unikátní vlastnosti. Manažeři z HotelMatching.com zúročili své zkušenosti v technologii a pohostinství tak, aby vytvořili odpovídající platformu při tvoření rezervací i během pobytu, což přinese radostné osobní zážitky hostů a nových vlastních zdrojů příjmů pro hotely. Pro více informací navštivtehttp://www.hotelmatching.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient