Midea představila aktualizovaný M-Smart

Společnost Midea představila aktualizovanou M-Smart, který domácnostem umožňuje vést inteligentní životní styl

První domácí ekosystém internetu věcí řeší chytrou mobilitu spojených vozidel

Midea, obří společnost vyrábějící domácí spotřebiče, oznámila 8. března aktualizaci systému M-Smart, což je systém chytrého domu pro budoucnost rodinného života, a to v předvečer zahájení veletrhu AWE (Appliance & Electronics World Expo) 2016, což je nejdůležitější akce čínského průmyslu domácích spotřebičů.

Technický ředitel společnosti Midea pan Zack Hu spolu s hlavním architektem sytému M-Smart panem Li Qiangem přiblížili produkty chytré domácnosti společnosti Midea a také inteligentní ekologii systému M-Smart, které představují strategii vzájemné spolupráce vedoucí k nebývalému propojení.

Společnost Midea je s pokrytím 30 kategorií výrobků a roční výrobou 200 milionů domácích spotřebičů největším čínským výrobcem spotřebitelských zařízení. Čínská domácnost vlastní v průměru 2,5 výrobků Midea. V roce 2016 se očekává distribuce třiceti milionů chytrých produktů Midea. Trh s výrobky chytrého domu by dle mnohých analýz trhu mohl v následujících 3 až 5 letech dosáhnout objemu 100 miliard USD. Se světově nejvyšší distribucí domácích spotřebičů má společnost Midea dostatečné zdroje pro dosažení úspěchu v oblasti chytrých domů a uspokojování potřeb uživatelů. Společnost Midea se díky systému M-Smart stává ve světě známější jako jednička v oblasti ekologických technologií a buduje si pozici mistra v oblasti inteligentních zařízení (Master of Intelligent Hardware).

Spolupracuje s ní více než 50 partnerů, včetně společností Huawei, COFCO, IBM a OnStar. Společnost Midea podepsala také dohodu o strategické spolupráci se společností GM OnStar, čímž se stala průkopníkem inteligentní ekologie mezi chytrou mobilitou spojených vozidel a systémy chytrých domů v Číně, která bude poprvé k vidění u nejnovější generace Buicka LaCrosse. Je to také první příklad propojení chytrých zařízení různých kategorií v Číně. Doposud systém M-Smart společnosti Midea pomohl mnoha velkým hráčům na trhu chytrých zařízení dosáhnout volného přístupu, ke kterým patří společnosti Huawei, Tencent, Xiaomi, TCL, LeTV a OnStar, atd. Díky tomu umožnil spotřebitelům využívat jejich domácí spotřebiče efektivněji. IBM, Alibaba Cloud a Amazon také vytvořili se společností Midea vytvořili alianci „Band of Brothers“, aby mohli vybudovat ekosystém domácích spotřebičů a v průběhu celého procesu nabízet individualizované služby, od operačních systémů, přes inteligentní užívání v propojených kategoriích, až po poprodejní služby nejvyšší úrovně.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient