CSA Group otevírá v japonském Tokiu novou laboratoř

CSA Group otevírá v japonském Tokiu novou laboratoř

Nová laboratoř nabízí zkoušky pro IT, audio/video, měřicí přístroje a zdravotnické prostředky

CSA Group, globální poskytovatel zkušebních a certifikačních služeb a přední organizace v oblasti vytváření nových norem a standardů, dnes oznámila, že v Tokiu otevřela novou laboratoř, která nabízí zkušební a certifikační služby pro řadu různých oborů, včetně zdravotnických prostředků a zkoušek zaměřených na stanovení stupně krytí (IP) dle nových požadavků.

Nová laboratoř v Tokiu se specializuje na zkoušení a certifikaci zařízení pro informační technologie, audio/video vybavení, měřících přístrojů a zdravotnických prostředků. Navíc nabízí také další služby v oblasti auditů a zkoušek prováděných přímo v jednotlivých závodech.

„Informační technologie a nové zdravotnické prostředky patří mezi velmi rychle rostoucí obory,“ řekl Takaki Egawa, ředitel tokijské pobočky firmy CSA Group. „Téměř všechny přístroje, které dnes používáme, využívají určitý druh interkonektivity. Firma CSA Group se snaží rozšiřovat své služby i na další rostoucí trhy a nabízet kvalitní a inovativní řešení pro produkty a služby, které využíváme každý den. Japonsko je jedničkou v oblasti inovativních technologií a chceme zde s našimi zákazníky spolupracovat a podporovat jejich inovativní produkty jak dnes, tak v budoucnu.“

Tokijská laboratoř je schopná hodnotit a zkoušet jednotlivé produkty dle platných severoamerických a evropských norem a také dle ostatních mezinárodních norem.

Zkušební laboratoř pro zkoušky v oblasti IT/AV používá normy 60065, 60950 a také novou normu 62368. V oblasti měřících přístrojů postupujeme podle normy 61010 a zdravotnické prostředky pak podle normy 60601. Díky tomu je tak naše zkušební laboratoř největší zkušební a certifikační laboratoří v oblasti bezpečnosti přístrojů a zařízení v celém Tokiu. Naši místní techničtí odborníci také nabízí další služby v oblasti zkoušení přístrojů, IT/AV zařízení, průmyslových produktů a zdravotnických prostředků.

Kromě shora uvedených služeb chce do budoucna naše tokijská laboratoř nabízet zkušební a certifikační služby pro další průmyslové produkty. Spolu s touto novou laboratoří má nyní společnost CSA Group laboratoře a kanceláře ve strategických místech Asie, včetně Číny, Tchaj-wanu, Jižní Koreje a Singapuru.

O společnosti CSA Group

CSA Group je nezávislá, nezisková členská asociace zaměřená na bezpečnost, sociální dobro a udržitelnost. Její znalosti a zkušenosti zahrnují rozvoj norem; školení a poradenská řešení; globální testovací a certifikační služby pro klíčové obchodní oblasti, jako například prostředí a odvětví s nebezpečím výbuchu, doprava, vodoinstalace a stavebnictví, zdravotnictví, bezpečnost a technologie, spotřebiče a plyn, alternativní zdroje energie, osvětlení a udržitelnost; stejně jako služby pro hodnocení spotřebitelských produktů. Certifikační značka CSA je k vidění na miliardách výrobků po celém světě. Další informace o CSA Group najdete na stránkách http://www.csagroup.org

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient