Představujeme Podnikové právníky 2016

Představujeme Podnikové právníky 2016

Známe čerstvé nositele ocenění Podnikový právník 2016. Na slavnostním večeru byli vyhlášení vítězové sedmi tradičních kategorií. Prestižní akce organizovaná Unií podnikových právníků ČR se konala už popáté.

Osobností, která se významně zasloužila o Unii podnikových právníků (UPP), byl vyhlášen prof. Petr Hajn, vysokoškolský profesor, autor desítek publikací a odborných textů, které se věnují zejména nekalé soutěži a reklamě: „Ocenění si nesmírně vážím. K podnikovým právníkům mám totiž vřelý vztah. Sám jsem tuto profesi v minulosti vykonával. A s Unií stále spolupracuji, i když v ní už přímo nepůsobím.“

Odborná porota na základě nominací dále rozhodla, že vítězem kategorie Podniková právní kancelář je právní tým ArcelorMittal Ostrava a.s. Ocenění převzala Eva Václavíková, Senior Legal Counsel. Ocenění v kategorii Samostatný podnikový právník připadlo Miladě Kusákové z Podzimek&Synové, s.r.o. Titul Podnikový právník 2016 v kategorii Obchodní a občanské právo přijala Alice Selby, právnička T-Mobile Czech Republic a.s. Laureátem v kategorii Pracovní právo se stalaAlexandra Balogová ze společnosti Siemens, s.r.o. V kategorii Právo technologické, IT a komunikací uspěl Jan Hrabák ze společnosti Veolia Česká republika, a.s., v níž pracuje jako ředitel právních záležitostí. Miroslav Černý ze Škoda Auto, a.s., vedoucí koordinátor skupiny Duševní vlastnictví, se pak stal nositelem ocenění v kategorii Perspektiva 2016.

Předsedkyně poroty a prezidentka UPP Marie Brejchová: „Všech sedm Podnikových právníků 2016 vyniká výjimečnými schopnostmi, dovednostmi a znalostmi. Jsou to mistři ve svém oboru. Cena je odborným uznáním jejich výjimečných kvalit. Jejím smyslem je ale i popularizace naší leckdy nelehké právnické profese.“

Slavnostního večera v pražském hotelu InterContinental se zúčastnili zástupci právnických profesních komor, akademické sféry i státní správy. Záštitu nad akcí převzal Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Podrobnosti, včetně fotografií, naleznete na webových stránkách www.uppcr.cz.

Unie podnikových právníků ČR byla založena v roce 1990. Sdružuje 41 kolektivních a více než 400 individuálních členů. Je dobrovolným profesním sdružením podnikových právníků. Chrání a prosazuje profesní zájmy svých členů na národní i mezinárodní úrovni.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient