Dětské postele z masivu

Dětské postele z masivu

Postele z masivu patří k nejbetelnějším. Masivní dřevo se výborně hodí k výrobě tohoto druhu nábytku. Působí totiž příznivě na naši psychiku, což ovlivňuje kvalitu našeho spánku. Každý výrobek vyrobený z masivu je originální. Nenajdeme totiž nikdy dva kusy, které by se úplně shodovaly ve tvaru letokruhů, vláken nebo pórů. Masivní dřevo stále pracuje a vyvíjí se. Namořením lze získat požadovaný odstín nábytku.

Postele s úložným prostoremdřevěná postel pro děti

Internetový obchod www.denanoc.cz je specialista na prodej dětských postelí z masivu. V jeho nabídce najdeme také výrobky pro mládež a dospělé. Pro vícedětné rodiny jsou určeny poschoďové postele a to jak pro dvě, tak také tři osoby. Například prarodiče, kteří mají své vnuky pouze občas na návštěvě uvítají rozkládací postele. V případě nevyužívání nebudou složené zbytečně zabírat místo. Všechny výrobky lze opatřit líbivým potiskem s obrázky populárních hrdinů z animovaných dětských seriálů i jinými motivy. Veškeré nabízené výrobky splňují přísné evropské bezpečnostní normy a zároveň jsou zdravotně a ekologicky nezávadné. Rodiče se tak nemusí obávat o zdraví a bezpečnost svých dětí.

Postele z masivu

Veškerý sortiment internetového obchodu Noc a den čítající poschoďové a rozkládací postele vyrobené z prvotřídního masivního dřeva a matrace, si můžeme pohodlně objednat na webu společnosti. Objednávky jsou vyřizovány okamžitě po jejich zadání. Výroba postele může trvat až dva týdny. Čas se liší podle typu. U jednodušších typů se však jesdná pouze o dva pracovní dny. Dopravu zajišťuje kurýrní služba České pošty. Matrace jsou dodávány srolované. Aby získaly požadovaný tvar, je nutné je po vyjmutí z ochranné fólie položit ve vodorovné poloze na rovnou plochu. Takto se do dvou dnů vyrovnají. Všechno přepravované zboží je dobře zabezpečeno a pojištěno.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient