Domácí lázně u vás v koupelně

Dopřejte svému tělu a duši večerní relaxaci ve formě přepychové koupele s mořskou solí. Hýčkejte své nohy a tělo peelingem za pomoci pečující houby lufy, dopřejte si masáž celého těla a na závěr vetřete do kůže vzácný olej. Koupelna nemusí být pouze místo pro každodenní nudnou očistu, ale relaxačním rájem, z něhož budete odcházet uvolnění jako z pobytu v lázních. Jak si vytvořit takové malé lázně ve vaší koupelně? bathing-918720_960_7201

Koupel s vůní levandulového moře

Mezi oblíbené pomocníky do koupele patří jednoznačně voňavé koupelové pěny, oleje a kuličky. Blahodárné účinky na pleť má mořská sůl do koupele, která pomáhá zklidnit a zregenerovat i problematickou pleť. Mořská sůl má dnes již mnoho variant, v kombinaci s levandulovým olejem bude vaše koupel nezapomenutelným zážitkem. Pořídit lze i mořskou sůl s rakytníkem. Základním vybavením domácích lázní jsou také různá přírodní mýdla pro citlivou pokožku, rašelinové a bahenní zábaly, esenciální oleje do aromalamp, svíčky, dekorace, peelingy v podobě sprchových gelů či mycí houby lufy zjemňující pokožku na celém těle i ploskách nohou.

Kouzlo přírodní kosmetiky

Po dobré koupeli si můžete dopřát uvolňující masáž, přinejmenším je vhodné ošetřit pokožku šetrnými krémy, oleji či gely. Vyzkoušejte přírodní 1081kosmetiku, jejíž sortiment je v dnešní době obrovský, zahrnuje i péči o ústní hygienu. Známé a velmi oblíbené jsou přírodní pečující a zjemňující pleťové masky, oleje do vlasů, ochranné krémy na ruce. Zvláště důležitá po samotné koupeli je pak péče o nohy. Před odchodem z koupelny nezapomeňte vyhladit plosky nohou pemzou či univerzálěnšjí lufou a použijte přírodní výživný krém nebo osvěžující gel na unavená chodidla. Budete-li se hýčkat, stokrát se vám to vrátí v podobě zdraví, duševní kondici a celkové pohodě.

Každý den může být výjimečný, rozšiřujte své obzory. Obohaťte svůj jídelníček o nové přísady a potraviny. Místo rýže jako přílohu k hlavnímu jídlu si připravte quinou. Na místo obyčejného sprchování si udělejte peeling celého těla. Nechte se unést do světa přírodních mýdel, domácích bahenních lázní, přírodní kosmetiky a zdravých potravin. Objevte nové chutě a vůně na stránkách Homespa.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient