Pánové, těšte se na hladké oholení a nový sestřih!

Pokud si dnes chcete nechat upravit účes nebo zažít profesionální oholení, máte asi smůlu. Kdo stihl využít prosincového několikatýdenního okénka, kdy byly tyto služby otevřené, je veliký šťastlivec. Nyní už nastává doba, kdy se i jejich odpůrci těší na to, až je někdo zkušený s péčí ostříhá a oholí.

A že se mají na co těšit. Jestli jste dosud barbershopy neznali, nyní možná naplno pociťujete potřebu, kterou dokáží uspokojovat. Dlouhé týdny bez zásahu do vlasů (pomineme-li nějaké domácí pokusy) a přerostlé plnovousy vás možná přesvědčí. Mezi domácím a profesionálním oholením je totiž veliký rozdíl. A čím delší vous si pěstujete, tím je tento rozdíl výraznější.

Dokonale šetrné oholení a perfektní účes

Hned, jak to bude možné, zkuste nějaké takové pánské holičství navštívit. Co tím získáte? V první řadě prvotřídní péči, kterou si vaše vousy a vlasy po takové době zaslouží. Až se poté podíváte do zrcadla, spatříte perfektní linie a délku přesně podle vašeho přání. Naopak vás nečeká nepříjemné svědění zarudlé kůže a o nějakém poškrábání nemůže být ani řeč.

Kromě šetrného oholení se péče dočká i váš účes. Máte-li nějaký svůj oblíbený, v holičství vám ho přesně dle vašich požadavků vytvoří. Pokud tápete a nevíte, jak si se svými vlasy poradit, po konzultaci vám váš kadeřník doporučí, co by s vašimi vlasy provedl. Opět se v tom promítnou vaše požadavky. Můžete chtít následovat módní trendy, mít účes jako nějaký váš oblíbenec nebo strávit jeho úpravou po ránu v koupelně minimum času.

Návštěva ryze pánského holičství je specifická. Nesednete si na křeslo, v tichu strávíte pár minut a odejdete. Naopak máte pocit, že se o vaše vlasy a vousy skutečně někdo stará a zajímá. Před oholením dostanete napářku v podobě zábalu z teplého ručníku. Ta vousy zjemní a zpříjemní celkový pocit z oholení. To poté probíhá klasickým způsobem, tedy ostrou břitvou. Poté dostanete na tvář chladný ručník pro zklidnění a na konci vás holič odmění masáží tváře a balzámem.

Pár příjemných chvil jen pro vás

K tomu všemu si můžete pochutnat na skleničce whiskey, rumu či vašeho jiného oblíbeného nápoje, který ještě zpříjemní atmosféru celého holení. Návštěva barbershopu totiž není pouze o hladkém oholení a vytvoření účesu. Stejně důležité je, že si z celého dne ukrojíte pár desítek minut jen pro sebe, strávíte je v příjemné společnosti a atmosféře.

Ač se to tak na první pohled může zdát, pobyt v pánském holičství není pouze jednorázovým zážitkem. Naopak, po první návštěvě zjistíte, že takovou péči chcete zažívat častěji. Stane se tak vaším pravidelným rituálem, který napevno zařadíte do svého kalendáře. Nyní už jen zbývá, abyste do barbershopu skutečně mohli přijít a začít ho navštěvovat pravidelně.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient