Dopravní prostředky, které si zamilujete

SPIRIT SENIOR SKÚTR CLASSIC

Nejste zrovna fanoušci aut, ale přesto by se vám hodilo nějaké to posouvátko na cestu do práce nebo na výlety? Už vás nebaví každý den absolvovat tu příšernou cestu ucpanou hromadnou dopravou? Skvělým pomocníkem pro takové případy je malý skútr či moped. Pojďme se s nimi seznámit.

Dopravní prostředek nejen pro dospělé

Velkou výhodou lehkých skútrů a mopedů je, že je můžete řídit už od 15 let. Samozřejmě existují také silnější modely skútrů, kterých se toto netýká. Obecně vzato nezletilé osoby mají povoleno řídit malé motocykly s rychlostí do 45 km/h. Řidičská licence pro skupiny AM, která se vztahuje na tento typ dopravních prostředků, je však poměrně nákladná, vzhledem k tomu, že řidič nemá oprávnění řídit žádné jiné vozidlo. Cena se pohybuje okolo 6000 korun. To ovšem nic nemění na tom, že je to skvělý dárek pro vaše potomky. Nejen chlapci, ale určitě i dívky ocení možnost jezdit do školy nebo na výlety na skútru. Navíc se tím naučí pravidla silničního provozu a jsou pak lépe připraveni na řízení silnějšího prostředku.

Pomocník pro seniory i handicapované

Tyto dopravní prostředky jsou samozřejmě určeny všem, nejen mladším generacím. Oblibu si nacházejí například u žen, které se obávají řízení velkého automobilu. Zejména parkovaní malého mopedu nebo skútru je hračka. Skútry a mopedy České Budějovice nabízí pestrý výběr těchto mašin. Společnost Ravo CB, s.r.o. má ve své nabídce také elektrické invalidní vozíky, jež jsou skvělými pomocníky pro osoby se sníženou pohyblivostí. Díky těmto vozíkům budete moci dělat činnosti, které jste dříve nemohli. Pokud patříte ke starší generaci a máte potíže s chůzí, budou pro vás vhodnou volbou senior elektrické skútry. Už vám nebude dělat problém dojít si na nákup, na návštěvu za svou rodinou. Tyto dopravní prostředky jsou přizpůsobené přesně vašim potřebám. Mají pevnou konstrukci, pohodlné sedadlo, bezpečnostní prvky a prostor pro váš nákup nebo malé zavazadlo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient